Hoci Apple TV nepatrí k hlavným ťahačom spomedzi zariadení z portfólia jablkovej spoločnosti, bez pochýb sa jedná o veľmi šikovný produkt, ktorý by mal vlastniť každý jeden fanúšik.

Rovnaké vyjadrenie platí aj o najnovšej generácii Apple TV 4K, ktorú gigant z Cupertina predstavil minulý mesiac a predáva ju za rozumných 169 €, respektíve 189 €.

- Reklama -

Ako hovoria prví testeri, aj keď nejde o žiadnu revolúciu, Apple TV dostala vylepšenia na tých správnych miestach, ktoré určite oceníte.

Možno už viete o tom, že technologický gigant urobil zmenu, v rámci ktorej ku základnému 64 GB modelu nedodáva v štandarde ethernetový port, ale iba bezdrôtové Wi-Fi pripojenie. Týmto spôsobom sa Apple snažilo ušetriť náklady, aby znížilo cenu. Pôvodnú Apple TV 4K z roku 2021 môžete získať už od 139 €, respektíve 155,9 €.

Okrem iného je Apple TV 4K z roku 2022 vybavená aj modernejším a extrémne výkonným čipom A15 Bionic, podporou HDR10+ a aktualizovaným ovládačom Siri Remote.

Aby toho nebolo málo, Apple pri tomto zariadení navýšilo aj kapacity úložiska. Kým predošlý model z roku 2021 ponúka buď 32 GB alebo 64 GB pamäť, nový model má k dispozícii buď 64 GB alebo 128 GB. Jedinou nepríjemnou novinkou, ktorú Apple zaviedlo je absencia nabíjacieho kábla pre ovládač. V balení sa už po novom vôbec nenechádza.

Apple TV 4K 2022 - obsah balenia
Zdroj: Apple

V nasledujúcich videách sme pre Vás vybrali niekoľko recenzií na novú Apple TV 4K. Čo na ňu hovoríte vy? Podeľte sa s nami v sekcii komentárov pod článkom.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -