Súčasná generácia iPadu mini bola predstavená ešte na jeseň roku 2021. Ak očakávate nového nástupcu najmenšieho jablkového tabletu ešte tento rok, zrejme vás sklameme. Podľa známeho analytika, ktorým je Ming-Chi Kuo spoločnosť Apple uvedie na trh nový iPad mini až v budúcom roku.

V sérii tweetov Kuo uviedol, že v najbližších deviatich až dvanástich mesiacoch s najväčšou pravdepodobnosťou nebudú vydané žiadne nové iPady. Hromadná výroba nového modelu mini je predbežne naplánovaná na prvú polovicu 2024. Za týmto rozhodnutím môže zrejme stáť aj fakt, že Apple vkladá všetky voľné kapacity do vývoja headsetu pre virtuálnu a rozšírenú realitu.

iPad mini 6

Vo svojich predchádzajúcich úvahách na túto tému Kuo uviedol, že hlavným predajným bodom nového iPadu mini bude nový procesor, čo naznačuje, že zariadenie dostane len malé vylepšenia. Vzhľadom na to, že súčasný ipad mini 6. generácie prešiel kompletným redizajnom sa niet čomu čudovať.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Unboxing: Apple Card, budete mať z toho zážitok tak ako pri inom produkte.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -