Koniec roku 2021 bude v rámci predstavovania nových Apple produktov poriadne nabitý. Okrem iPhonu 13 a nových Apple Watch Series 7 by sme sa však mohli dočkať ďalších chuťoviek. Dodávatelia spoločnosti Apple sa podľa všetkého naplno vrhli do výroby komponentov určených pre Airpods a MacBooky.

Podľa zahraničných zdrojov Economic Daily News z Taiwanu, boli dodávatelia Shin Zu Shing upozornení na zvýšené počty objednávok. Táto firma má pod palcom výrobu komponentov pre MacBooky, nabíjacie púzdra pre Airpods a konštrukcií slúchadiel AirPods Max. Produkcia sa podľa informácií dvíha na maximum, čo môže znamenať, že sa nových produktov dočkáme skôr ako sme si mysleli.

- Reklama -

Dodávateľská správa zatiaľ neodhaľuje, o ktoré modely MacBookov a AirPodov pôjde. Naša karta je však stavená na nový MacBook Pro a tretiu generáciu klasických AirPodov.

Airpods

V prípade AirPods by mohlo ísť o akýsi hybrid medzi základnou a Pro verziou. Aspoň tomu nasvedčujú všetky doterajšie odhady a koncepty.

Najpravdepodobnejšou možnosťou z radu MacBookov je oznámenie Pro modelov, ktoré ešte viac využijú obrovský potenciál M-kových čipov Apple Silicon. V hre je stále aj predstavenie nových farebných kombinácií ako pre MacBook Pro tak aj Air.

Macbook

Pôvodným plánom spoločnosti bolo podľa informácií doraziť s novými zariadeniami na trh skôr. Situácia s covidom a nedostatkom čipov a polovodičov však veci značne komplikuje. Napriek tomu sa v septembri môžeme tešiť na uvedenie nie len nových produktov, ale aj operačných systémov naprieč celým jablkovým ekosystémom.

Predstavenie ktorého nového produktu by spravilo najväčšiu radosť Vám? Napíšte nám do komentára, na akú plánovanú novinku z dielne Apple sa tešíte najviac.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJMacrumors
Redaktor a autor obsahu na svetapple.sk, no hlavne veľký fanúšik firmy Apple a jej ideológie. Okrem noviniek z jablkového sveta patrí medzi moje záujmy aj videoherná sféra, hudba a cestovanie.