Pred pár hodinami sme vám priniesli článok o tom, že spoločnosť Apple chystá novú jarnú kolekciu príslušenstva pre svoj iPhone a Apple Watch. O samotný únik sa postaral doposiaľ neznámy leaker Uncle Pan, ktorého zistenia zdieľal dôveryhodný DuanRui na svojom Twitter účte.

Technologický gigant využíva rôzne druhy nálepiek, ktoré aplikuje napríklad na príslušenstvo aby bolo jasne uvedené, ku ktorému modelu sa vzťahuje. Uncle Pan dnes zaobstaral fotografiu jednej z nich, kde je zmienka o pripravovanom iPade Pro pre rok 2021.

Konkrétne sa tu nachádza text „iPad Pro 11-palcový (1., 2. a 3. generácia)“, čo naznačuje, že pripravovaný model neplánuje zaviesť ďalšie dizajnové zmeny, oproti svojim predchodcom.

Vylepšená Magic keyboard

Nový iPad Pro je za dverami. Applu unikli nálepky!
Zdroj: Weibo

Áno, iPad Pro sa dnes predáva vo svojej štvrtej generácii avšak 11″ model je k dispozícii v podstate len po dve generácie. V roku 2021 sa dočkáme tretieho pokračovania tohto úspešného zariadenia a tak text na nálepke zobrazuje niečo, čo by sme dnes ešte vidieť nemali…

Leaker Jon Prosser (presnosť 78,2%) nedávno spomenul, že pri nových iPadoch Pro bude uvedená aj vylepšená klávesnica Magic Keyboard. Jej súčasná verzia je na trhu od minulého roka a aj napriek vyššej cene zožala obrovský úspech. Dá sa povedať, že práve toto príslušenstvo robí z iPadu Pro hybrid medzi počítačom a tabletom.

Na záver sa už hodí iba doplniť, že samotný iPad Pro a ďalšie produkty majú byť predstavené niekedy v polovici apríla. Pokiaľ by to bola pravda, Apple už o niekoľko dní zverejní „pozvánku“ na celú udalosť. Čo očakávate od aprílového eventu vy? Dajte nám vedieť v komentároch.

Prečítajte si tiež  Ako sú na tom hodinky Apple Watch 2?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.