Zdá sa, že iPady nie sú jediným zariadením, ktoré sa po nekonečne dlhej dobe dočkajú vlastnej aplikácie Počasie. Dvojica natívnych apiek v zložení Počasie a Hodiny totiž hlási príchod aj na počítače Mac v rámci nového systému macOS 13 Ventura.

Prečítajte si tiež  Apple predstavilo nový macOS 13 Ventura. Toto sú všetky novinky, ktoré prinesie

Používatelia jablkových počítačov si tak konečne budú môcť prezerať aktuálne počasie priamo z aplikácie bez nutného preklikávania sa do internetového vyhľadávača. Poteší aj nová aplikácia Hodiny, vďaka ktorej bude možné nastavovať časovače, zobrazovať svetové hodiny, nastavovať budíky, stopky a ďalšie funkcie.

- Reklama -

MacOS Ventura pridáva do Macu niekoľko funkcií vrátane nového spôsobu správy viacerých okien pomocou aplikácie Stage Manager, alebo možnosti používať iPhone ako FaceTime kameru. Ventura tiež prinesie prepracované prostredie systémových nastavení a vítané funkcie pre zrušenie odosielania e-mailov v aplikácii Maily.

MacOS Ventura je v súčasnosti k dispozícii vývojárom na beta testovanie a pre verejných beta testerov bude k dispozícii v júli. Ktorá z noviniek nového systému macOS Vás zaujala najviac? Podeľte sa s nami v komentároch.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -