Len včera ste si mohli pozrieť prvé video zobrazujúce iPhone 12 Pro (Graphite), pri krátkom unboxingu. Dnes tu máme oveľa viac záberov (v rôznych farbách), týkajúcich sa aj základného iPhonu 12. Pozrite sa ako vyzerajú „naživo“.

iPhone 12 a iPhone 12 Pro – unboxing

Aj keď sa na tieto smartfóny vzťahuje prísne embargo (ktoré bude zrušené v následujúcich hodinách), niektorým ľuďom to neprekáža a ich fotografie zdieľajú na sociálnej sieti Twitter. Ako prezradila jedna z krabíc, ide o výstavné demo verzie určené pre obchodníkov.

Na obrázkoch sa neobjavil iba iPhone 12 Pro (tak ako včera). Po novom tu máme aj štandardný iPhone 12 vo všetkých piatich prevedeniach. Nižšie dokonca nájdete unboxing video modrej farby. Fanúšikov prémiovej verzie poteší detailný pohľad na nový variant „Pacific Blue“. Tá v predaji nahradila minuloročnú „Midnight Green“ a z nášho pohľadu vyzerá fantasticky.

V oblasti balenia sa nachádza aj zaujímavá zmena. Pozorné oko si všimne celkom nový spôsob ochrany displeja. Nie je tu už použitá plastová fólia ale pravdepodobne recyklovateľný papier. Je to jeden z mnohých krokov, ktorými sa Apple snaží pričiniť k „čistej planéte“ (snáď sa netýka len demo kusov).

Samozrejmosťou je potom absencia nabíjacieho adaptéra či slúchadiel EarPods. Dizajnéri zredukovali aj kazetu s návodmi. Obsahuje menej papiera a iba jednu nálepku s nahryznutým jablkom. V krabici nájdete ešte USB-C Lightning kábel.

Pozrite si všetky fotografie/videá a do komentára nám napíšte, ktorý model a v ktorej farbe sa vám najviac zapáčil. Ak by sme si vyberali iPhone 12 my, určite by sme šli do červeného, PRODUCT (RED) variantu. Pri kúpe iPhonu 12 Pro by to bol buď Pacific Blue alebo Gold. Každý máme ale iné preferencie.

Spoločnosť m:zone naskladní iPhone 12 medzi prvými. Pokiaľ budete mať záujem o toto zariadenie, určite nás sledujte aj naďalej. Akonáhle budú zverejnené informácie ohľadom predobjednávok a predajov aj na Slovensku, budeme vás informovať. Ostaňte naladení!

https://twitter.com/L0vetodream/status/1318262235223846912
Prečítajte si tiež  Toto vieme o iPhone 6!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.