Apple Watch je zariadenie, ktorého popularita neustále narastá. V Cupertine si to uvedomujú a preto pracujú na čo najlepších softvérových aktualizáciách. Pred pár mesiacmi sme sa dočkali watchOS 7. Petr Mára ho už testuje v rámci beta verzie a vo videu vám prezradí, čo od neho môžete očakávať.

Petr Mára a watchOS 7

Známy nadšenec technológií (a hlavne tých od spoločnosti Apple) nám už pred niekoľkými týždňami priniesol rozbor noviniek v iOS 14 a iPadOS 14. Jablková spoločnosť však predstavila aj watchOS 7.

Na jeho podrobnú recenziu sme si teda museli chvíľu počkať, no našťastie sa už nachádza na YouTube. V rámci jedenásťminútového videa sa dozviete prakticky všetko dôležité, čo by vám nemalo uniknúť. Výhodou je fakt, že Petr systém reálne testuje a tak sa s vami môže podeliť o svoje osobné skúsenosti.

watchOS 7 dostal do vienka viaceré dôležité vylepšenia. Pokiaľ ste fanúšikom tanca, vaše hodinky vám ho pomôžu „zarátať“ do aktivity. Tak isto sa značne rozšírili možnosti používania ciferníkov. V prípade potreby sa dajú medzi používateľmi zdieľať.

Ak si budete umývať ruky, Apple Watch vám stopnú 20 sekúnd. Počas tejto doby by sa z nich mali zmyť všetky baktérie a vírusy. V tomto období doslova ideálna funkcia. Viac vám už prezradí samotné video… Pokiaľ ste fanúšikom spoločnosti Apple, určite by ste si ho nemali nechať ujsť. Čo hovoríte na watchOS 7 vy? Napíšte nám svoj názor do komentára!

Prečítajte si tiež  Ďalšia porážka pre iPhone 14 Pro Max. V tejto disciplíne ho porazili dva Android smartfóny. Jeden z nich je skladací
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.