Tesla Cybertruck sa začala dostávať ku prvým zákazníkom len koncom minulého roka a hoci po nej tužia aj mnohí Európania, zatiaľ si musia nechať zájsť chuť. Je síce pravda, že jedno takéto importované vozidlo sa už na starom kontinente nachádza a dokonca je na predaj, no ide individuálne schválený kus, ktorý je aj navyše poriadne drahý.

Pokiaľ si chcete pozrieť Teslu Cybertruck, pravdepodobne vám nezostáva nič iné, ako si kúpiť letenku a navštíviť USA, kde tento elektrický pick-up pri troche šťastia spozorujete na cestách. Presne toto prednedávnom urobil aj známy český YouTuber Petr Mára, ktorý v Spojených štátoch navštívil svojho kamaráta Toma Krchu a spoločne natočili video, ktoré v Česku a ani na Slovensku momentálne nemá obdoby.

Tom, ktorý dlhodobo žije v USA mal to šťastie a na Cybertruck ešte v roku 2019 stihol urobiť predobjednávku tesne po premiére, vďaka čomu ho Tesla koncom minulého roka oslovila s možnosťou nákupu tohto netradičného elektromobilu medzi prvými.

Tom síce trochu váhal, no napokon sa rozhodol Cybertruck kúpiť a aj keď pôvodne počítal s úplne inou cenou aj dodacou lehotou, teraz svoje rozhodnutie neľutuje. Veď žijeme len raz!

O tom, aká je Tesla Cybertruck, ako prebiehal jej nákup a veľa ďalších zaujímavých informácií sa dozviete v už avizovanom videu Petra Máru, ktoré nájdete pod týmto odstavcom. My len dodáme, že je natočené skutočne profesionálnym spôsobom a veríme, že každého nadšenca automobilového sveta, ale aj technológii zaujme.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Tesla Model Y dostáva v Číne upgrade čipu na AMD Ryzen. Ten nahradí Intel!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -