Výroba hernej konzoly PlayStation 5 beží podľa všetkých informácií na plné obrátky, čo znamená, že si ju konečne môžete kúpiť aj vy na Slovensku v rámci skladových zásob za super cenu. Ešte minulý rok vystrelila cena za PS5 do astronomických výšin. Toto je však dnes už minulosť a u rôznych predajcov je zariadenie k dispozícii vo výrazných zvýhodneniach. Konzola sa dá teda kúpiť za super peniaze.

Aby sme nechodili okolo horúcej kaše, zatiaľ čo koncom roka bolo bežné, že sa klasické PlayStation 5 s Blue-Ray mechanikou predávalo za cenu nad 700 €, po kliknutí na tento odkaz objavíte ponuky, v rámci ktorých konzolu kúpite už od 606 €. Navyše ide vo veľa prípadoch o edície baléní, do ktorých Sony nepribalilo len PS5 ale aj hry God Of War Ragnarok alebo Gran Turismo 7, ktoré stoja v samostatnom predaji desiatky eur. Nákup sa teda oplatí.

Navyše je tu stále možnosť nákupu aj digitálnej edície PlayStation 5, ktorú po kliknutí na tento odkaz môžete získať najvýhodnejšie od 535 €. Do pozornosti však dávame, že na tejto konzole nebudete môcť hrať hry, ktoré si kúpite z druhej ruky alebo vám ich vo fyzickej podobe požičia kamarát.

Z nášho pohľadu sa preto určite viac oplatí nákup o čosi drahšej verzie s mechanikou, ktorá tiež podporuje klasické prehrávanie filmov alebo iných médií skrz uvedené Blue-Ray disky. Snáď jedinou nevýhodou je menej estetický dizajn, čo však považujeme skôr za subjektívny názor.

Ak vás viac zaujíma porovnanie PlayStation 5 vs PlayStation 5: Digital Edition, bližšie sme sa mu venovali v tomto článku. Dajte nám vedieť do komentára, pre ktorý model hernej konzoly ste sa napokon rozhodli vy. Sme zvedaví na všetky vaše postrehy a názory.

PlayStation 5 digital edition
Zdroj: Sony

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  GTA 6 by mohlo byť exkluzivitou pre PS5 Pro: Naopak PC hráči si budú musieť počkať
Môže ťa zaujímať
- Reklama -