Spoločnosť Apple neustále experimentuje s rôznymi prevedeniami svojich produktov, čoho výsledkom je aj nová zelená farba pre Apple Watch Series 7. Ako iste viete, podobný odtieň priniesol naposledy iPhone 11 Pro/11 Pro Max a medzi používateľmi bol veľmi obľúbený. Ako teda vyzerá na hodinkách?

Redakcia magazínu 9to5mac sa presne ku tejto zelenej verzii Apple Watch Series 7 dostala medzi prvými a nafotila ju v bežných podmienkach. V kombinácii s koženým remienkom s hnedou vnútornou časťou pôsobí toto prevedenie luxusne a z nášho pohľadu Apple Watch Series 7 perfektne pasuje.

Odtieň samotnej zelenej je dostatočne tmavý na to aby príliš nekričal do sveta, no zároveň si udržal svoju farebnú identitu. To sa napríklad o červenej alebo svetlomodrej farbe pre Apple Watch Series 7 povedať nedá.

K dispozícii sú aj ďalšie farby či prevedenia 

Apple samozrejme v ponuke ponechalo aj štandardnú striebornú, tmavošedú a taktiež zlatú farbu. Zákazníci v zahraničí si tiež môžu vybrať prevedenie z nehrdzavejúcej ocele a titánu. Na Slovensku sú Apple Watch Series 7 dostupné len v hliníkovej verzii.

Prečítajte si tiež  Apple Watch Series 7 prišli o "tajný" diagnostický port

Dá sa teda povedať, že v oblasti „konfigurácie“ sú na tom Apple Watch Series 7 najlepšie zo svojich predchodcov. Na strane druhej, tento model už nezískate v keramickej alebo zlatej verzii Edition, čo je však vzhľadom na ich popularitu logické. Ľudia predsa nechcú investovať nezmyselné peniaze do spotrebnej elektroniky.

Dajte nám vedieť do komentára, ktorá farba a materiál sa na Apple Watch Series 7 najviac páči vám. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -