Apple Watch Series 7 sú v predaji v podstate len 2 dni a prví zákazníci si už stihli všimnúť problémy, ktorými toto zariadenie trpí. Aj keď nejde o nič závažné, pri hodinkách v hodnote 459,00 € sa s ničím podobným stretnúť nechcete. Všetko môže našťastie vyriešiť update.

Aby sme boli konkrétnejší, pravdepodobne kvôli väčšej uhlopriečke displeja sa na domovskej obrazovke pri určitých apkách (v rámci sťahovania a inštalácie) vôbec nezobrazujú ikony. Používateľ tak vidí tmavé miesta pri ich inštalovaní z App Store čo pôsobí dosť zvláštne.

Na celý problém ako prvý upozornil vývojár James Thomson, ktorý uviedol, že jeho aplikácia PCalc je taktiež ovplyvnená týmto problémom a ten nepostihuje len ikonu ale aj niektoré kompilácie – všetko záleží od toho, ako ich vývojár nakonfiguroval.

Apple môže všetko opraviť pomocou aktualizácie softvéru 

Chyba je podľa všetkého na strane serverov spoločnosti Apple a internetového obchodu App Store. Ak sa s ňou teda stretnete, najlepšie bude chvíľu počkať, kým sa daná apka nainštaluje a následne ju začať normálne používať.

Prečítajte si tiež  Porovnanie: Apple Watch Series 7 vs Series 6. Nové hodinky sú takmer rovnaké ako tie staré

Predpokladáme, že technologický gigant už získal viacero podnetov od používateľov či vývojárov a aj preto pracuje na oprave. Tá by mohla prísť s ďalšou aktualizáciou watchOS 8.

Napíšte nám do komentára, či už Apple Watch Series 7 vlastníte aj vy a či ste sa v priebehu prvých hodín alebo dní stretli s nejakým problémom. Sme veľmi zvedaví na všetky vaše reakcie.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -