Aj keď bude iPhone 12 predstavený až v októbri 2020, už dnes máme k dispozícii dostatok dôkazov, aby sme do veľkej miery vedeli predpovedať jeho dizajn. Ten vyobrazujú aj následujúce makety, ktoré využívajú (okrem iného) tvorcovia príslušenstva na návrhy. Pozrite sa ako vyzerajú!

iPhone 12 a ďalšie fotografie makiet

Počas tohto obdobia (každý rok) sa na internete objavujú makety, ktoré sa snažia napodobniť tvary budúceho iPhonu. Hoci je na nich cítiť chabé prevedenie, väčšinou sa z veľkej časti zhodujú s realitou (ktorá sa ukáže o pár mesiacov neskôr).

- Reklama -

Dnes tu máme ďalšie obrázky, ktoré nám ukazujú 3 veľkosti iPhonu 12. Jedná sa o model so 6,7″ displejom, 6,1″ displejom a 5,8″ displejom. Okrem toho sa však na záberoch vyskytlo aj príslušenstvo, vďaka čomu si môžeme pozrieť, ako budú nové smartfóny vyzerať v krytoch.

V súčasnosti nie je celkom jasné, akým spôsobom Apple vyrieši samotný „sendvičový dizajn“. Podľa únikov by sklíčka nemali vystupovať do priestoru. Bočný rám bude pripomínať iPad Pro. Fotoaparáty môžu mať podobné rozmiestnenie ako minulý rok, no tak isto sa môžu šošovky usporiadať do symetrického štvorca.

S istotou dnes vieme povedať, že zaobleným hranám dáme zbohom. Cupertinský gigant sa týmto krokom vráti ku svojim starším dizajnovým kúskom ako iPhone 4S (na jednej fotografii je porovnanie) či iPhone 5.

Za nás je to pochopiteľne krok k lepšiemu a už sa nevieme dočkať, kedy si novinku podržíme v ruke. Ako sme však avizovali na začiatku, žiaľ, zrejme to nebude skôr než v polovici októbra. Tešíte sa aj vy?

zdroj

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.