V čase koronavírusu si iba ťažko zájdete do obchodu a kúpite si nové zariadenie. Je to žiaľ súčasť tejto neľahkej situácie. Apple už dlhšiu dobu ponúka možnosť, pri ktorej využíva moderné technológie. Napríklad aj taký iPhone SE 2. generácie si môžete pozrieť v 3D, prakticky kdekoľvek…

Pozrite si iPhone SE 2. generácie v rozšírenej realite (AR)

Už sme o tom písali pri AirPod Pro, ale aj novom iPade Pro 2020. Firma si 3D modely nenecháva pre seba a zdieľa ich s verejnosťou. Na jej internetových stránkach sa teda dá vyhľadať odkaz, pomocou ktorého si viete najnovšie produkty pozrieť v pohodlí vášho domova.

iPhone SE 2 VR

Stačí vám na to napríklad iPhone, v ktorom sa otvorí AR Kit a následne aplikácia fotoaparát. Zariadenie využíva umelú inteligenciu a rozšírenú realitu, aby mohlo 3D produkt umiestniť do priestoru v reálnych rozmeroch. Vy si ho následne viete otáčať, pohybovať s ním a taktiež ho zmenšovať alebo zväčšovať.

Stačí keď kliknete sem (cez váš iPhone) a chvíľu počkáte na načítanie nového okna. Na výber máte aj možnosť bežného 3D prezerania, keby ste náhodou nechceli používať AR.

Samozrejme, ak máte iPhone 8, iPhone SE 2. generácie je svojimi tvarmi skoro rovnaký, takže už približne viete, ako bude vyzerať. Na druhej strane ale nie každý mohol mať tú česť a bývalí používatelia iPhonu 6 alebo iPhonu 6S si budú chcieť pozrieť, ako vyzerá novinka „naživo“. Čo poviete na takúto službu? Za nás má Apple veľký palec hore!

iPhone SE 2 VR
iPhone SE 2 VR
iPhone SE 2 VR
iPhone SE 2 VR
Prečítajte si tiež  Apple vydal novú beta verziu iOS 9.3
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.