Dnešná situácia spoločnosti Apple veľmi nepraje. Vzhľadom na to, že obchody Apple Store sú po celom svete zatvorené a to isté platí aj o kamenných maloobchodných predajcoch elektroniky aj na Slovensku, nový iPad Pro 2020 si osobne nevyskúšate. Našťastie tu ale máme technológie, ktoré vám ho prinesú priamo domov!

Pozrite si iPad Pro 2020 v pohodlí vášho domova, pomocou AR!

Opatrenia, ktoré sa snažia zabrániť šíreniu koronavírusu (COVID-19) sú veľmi prísne. Z bezpečnostných dôvodov u nás, človek nemôže ísť do nákupného centra vyskúšať si nový iPad Pro. Stále je tu síce možnosť online nákupu, ale pri tak drahom zariadení je osobný kontakt vždy lepší. Napriek všetkým obmedzeniam ponúka Apple už niekoľko rokov možnosti, pomocou ktorých si môžete produkty pozrieť za pomoci iPhonu aj u vás doma, priamo na stole.

Vďaka rozšírenej realite si dokážete otvoriť virtuálnu verziu tabletu a následne si ho pozrieť so všetkých uhlov. Takúto vymoženosti sa nachádzajú priamo na internetovej stránke spoločnosti Apple. Nie je potrebné pri tom inštalovať žiadne dodatočné aplikácie. Akonáhle sa vám načíta web, posuňte sa dole do sekcie „Your next computer is not a computer“, kde máte aj možnosť virtuálnej prehliadky v AR. Pre jednoduchšie presmerovanie môžete využiť aj tento odkaz.

Telefón vás pri nastavovaní bude upozorňovať ako to urobiť, aby ste z toho mali čo najlepší zážitok. iPad si tak viete pozrieť zblízka, v skutočnej veľkosti v pohodlí domova. Čo poviete na takúto technológiu? Áno, stále to nie je ani zďaleka rovnaké, ako osobný kontakt. Nakoľko tento je ale celosvetovým problémom, nám sa to zdá ako super služba, ktorú môžete kedykoľvek využiť!

Pozrite si iPad Pro 2020 v pohodlí vášho domova pomocou AR!
Pozrite si iPad Pro 2020 v pohodlí vášho domova pomocou AR!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.