Embargo sa skončilo a recenzenti z celého sveta prinášajú prvé dojmy z iPhonu 12 a iPhonu 12 Pro. Pripravili sme si pre vás viacero videí, ktoré sa venujú nielen zariadeniam ale aj baleniam či systému MagSafe. Poďme na to.

iPhone 12 a iPhone 12 Pro – prvé dojmy

Je celkom úsmevné, akú taktiku zvolila spoločnosť Apple. Minulý týždeň spustila predobjednávky na produkt, ktorý nikto predtým nevidel a ani nedržal v rukách (s výnimkou konferencie a prezentačných videí). Až dnes, tri dni pred oficiálnym začatím predajov (Slovenska sa to netýka), sa vynárajú prvé dojmy, krátke recenzie a unboxing videá. Technologický gigant zrušil embargo.

- Reklama -

iPhone 12 a iPhone 12 Pro sa dostal do rúk celosvetovo známym youtuberom či internetovým magazínom, ktoré sledovali hlavne jeho dizajn, základné funkcie, fotoaparáty, systém MagSafe a podobne. Nakoľko mali krátko času, podrobnejšie postrehy prídu neskôr. Na základný prehľad to ale určite stačí.

My v redakcií sme si zatiaľ pozreli video od Marquesa Brownleeho a youtuberky iJustine. Z nášho pohľadu zhrnuli všetko dôležité a načrtli aj fungovanie fotoaparátov + kamery či systému MagSafe.

Zaujalo nás napríklad to, ako Apple zmenilo PRODCUT (RED) červenú farbu aj pri iPhone 12. Podobný detail sme odsledovali v rámci hodiniek Apple Watch Series 6. Ak ste si ich medzičasom kúpili a plánujete nový smartfón, pravdepodobne vám budú ladiť.

Ploché hrany sú naživo veľmi atraktívne a z nášho pohľadu pôsobia modernejšie, než zaoblené riešenie používané niekoľko posledných rokov. Do komentára nám napíšte, ako sa vám zapáčili recenzie a ktorý youtuber to zhrnul podľa vášho názoru najlepšie.

- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

3 KOMENTÁRE

  1. Som na ceskej stranke istores kde sa pise ze dodanie do tyzdna pri objednavke i12pro. Myslite ze to plati? Objednal si z Vas uz niekto? V emaily Vam nedoslo potom ze az v novembri niekedy? Dakujem

    • Ja som sa včera dozvedel že u nás sa dá predobjednat na okay.sk a dátum tam mali 26.10. Ale je tam písané dátum uvedení, takze neviem kedy príde ale pochybujem že mi v pondelok zaklope kuriér s PROčkom v ruke ?

      • Ja uz som objednal z ceskej istores tak uvidime ci mi to dojde do novembra aj ked pochybujem. Ale malo by skor ako zo SVK stranky akehokolvek predajcu hadam

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here