Embargo sa skončilo a recenzenti z celého sveta prinášajú prvé dojmy z iPhonu 12 a iPhonu 12 Pro. Pripravili sme si pre vás viacero videí, ktoré sa venujú nielen zariadeniam ale aj baleniam či systému MagSafe. Poďme na to.

iPhone 12 a iPhone 12 Pro – prvé dojmy

Je celkom úsmevné, akú taktiku zvolila spoločnosť Apple. Minulý týždeň spustila predobjednávky na produkt, ktorý nikto predtým nevidel a ani nedržal v rukách (s výnimkou konferencie a prezentačných videí). Až dnes, tri dni pred oficiálnym začatím predajov (Slovenska sa to netýka), sa vynárajú prvé dojmy, krátke recenzie a unboxing videá. Technologický gigant zrušil embargo.

iPhone 12 a iPhone 12 Pro sa dostal do rúk celosvetovo známym youtuberom či internetovým magazínom, ktoré sledovali hlavne jeho dizajn, základné funkcie, fotoaparáty, systém MagSafe a podobne. Nakoľko mali krátko času, podrobnejšie postrehy prídu neskôr. Na základný prehľad to ale určite stačí.

My v redakcií sme si zatiaľ pozreli video od Marquesa Brownleeho a youtuberky iJustine. Z nášho pohľadu zhrnuli všetko dôležité a načrtli aj fungovanie fotoaparátov + kamery či systému MagSafe.

Zaujalo nás napríklad to, ako Apple zmenilo PRODCUT (RED) červenú farbu aj pri iPhone 12. Podobný detail sme odsledovali v rámci hodiniek Apple Watch Series 6. Ak ste si ich medzičasom kúpili a plánujete nový smartfón, pravdepodobne vám budú ladiť.

Ploché hrany sú naživo veľmi atraktívne a z nášho pohľadu pôsobia modernejšie, než zaoblené riešenie používané niekoľko posledných rokov. Do komentára nám napíšte, ako sa vám zapáčili recenzie a ktorý youtuber to zhrnul podľa vášho názoru najlepšie.

Prečítajte si tiež  5 pozadí pre iPhone a iPad od SvetApple! |19.09.2015|
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.