Už dva dni testujeme nové inteligentné hodinky Apple Watch Series 6 zapožičané od spoločnosti m:zone. Vyskúšali sme si aj červené prevedenie. Teraz mu budeme venovať pozornosť. Odtieň farby nie je taký, ako očakávate.

Apple Watch Series 6 a ich “ špeciálna červená“

Pokiaľ máte radi dizajn a chcete „vytŕčať z davu“, Apple Watch Series 6 PRODUCT (RED) vám zaručene pomôžu. Novú farebnú kombináciu získate len pri tomto modeli. Pre Apple Watch SE nie je dostupná.

Fanúšikovia červenej prípadný výber neoľutujú. Už na prvý pohľad pôsobí veľmi atraktívne či možno extravagantne.

Apple ponúka tiež remienok v rovnakom odtieni. Farba je mierne odlišná od tej predošlej, ktorá bola doposiaľ v predaji. Týka sa to aj hliníkového tela zariadenia.

Nech sme sa na povrchovú úpravu pozerali z akejkoľvek strany alebo v akomkoľvek svetle, vždy v nás vyvoala pocit jemného prechodu do oranžovej.

Túto „teóriu“ potvrdilo priame porovnanie Apple Watch Series 6 s iPhonom SE 2. generácie PRODUCT (RED).

Ako môžete vidieť na fotografiách nižšie, zariadenia sú odlišné. Nejedná sa nič výrazné, no po priložení k sebe „nehrajú na jednu strunu“. Hliníkové telo smartfónu je o poznanie tmavšie.

Apple Watch Series 6 PRODUCT (RED)

Ťažko povedať, prečo sa dizajnéri rozhodli pre zmenu. Hodinky chceli zrejme oživiť, čo sa im určite podarilo. Predpokladáme, že nový odtieň červenej sa môže postupne dostať aj do ďalších zariadení.

Reč je napríklad o iPhone 12 PRODUCT (RED). To je však len naša domnienka a potvrdí/vyvráti ju až oficiálne predstavenie v októbri.

Kúpiť či nekúpiť červené Apple Watch?

Apple Watch Series 6

V závere článku nesmie chýbať odporúčanie. Doposiaľ som vlastnil Apple Watch Series 3 Silver a Apple Watch Series 5 Space Grey z čoho je asi jasné, že radšej vyberám menej výrazné a „do sveta kričiace“ prevedenia. Červené hodinky sa mi napriek tomu zapáčili.

Pokiaľ by som nakupoval ja, pravdepodobne by som šiel skôr do vesmírne šedej alebo novej modrej varianty. To je však len osobná preferencia a každý sa na to môže pozerať z iného uhla pohľadu. Predpokladám, že Apple Watch Series 6 PRODUCT (RED) budú nakupovať predovšetkým dámy.

Vôbec som tým ale nechcel naznačiť, že na rukách mužov nie sú vítané. Práve naopak. Ich dizajn je vydarený a v kombinácií so správnym remienkom zabezpečuje príjemnú eleganciu.

Voľba je teda na vás. Najlepšie však bude, ak navštívite autorizovaného predajcu (napríklad m:zone) a presvedčíte sa na vlastnej koži.

Do komentára napíšte, ako sa červené Apple Watch Series 6 zapáčili vám. Pokiaľ plánujete nákup tohto modelu, ktorý variant si napokon vyberiete?

Prečítajte si tiež  Apple Watch majú seriózny problém s dotykmi duchov. Potvrdil to už aj Apple , no pridal riešenie
Môže ťa zaujímať
- Reklama -