Apple Card je predstavená a ľuďom sa jej dizajn naozaj páči. Biela farba a titán ako materiál robia z tohto produktu luxusný tovar. Nikto nechce aby sa karta poškodila. Niekto je dokonca ochotný kúpiť si púzdro na Apple Card za 1180€.

Púzdro na Apple Card za 1180€?

O výrobcovi puzdier Gray sme vás informovali už v minulosti. Tento výrobca vytvára extrémne luxusné produkty vyrobené z najkvalitnejších a najdrahších materiálov aké si len viete predstaviť. Nejedná sa ale len o predajcu naozaj exkluzívnych krytov na telefón. V ponuke nájdete napríklad aj rôzne doplnky do kancelárie, peňaženky pre kryptomenu či peňaženky pre vaše kreditné karty. Práve sem si môžete schovať vašu Apple Card. Nebude to ale lacná záležitosť.

Púzdro na Apple Card za 1180€? Prečo nie, nikto nechce aby sa mu poškrabala. - svetapple.sk
Púzdro na Apple Card za 1180€? Prečo nie, nikto nechce aby sa mu poškrabala. – svetapple.sk

Samotná karta je vyrobená z titánu. Jedná sa teda o extrémne odolný materiál, ktorý veľmi dobre odoláva všetkým možným vplyvom používania. Jeho nevýhoda je, že sa stále môže ohnúť. Predsa len ide o veľmi tenkú vrstvu tohto super-pevného materiálu. Napraviť ho späť do rovnej polohy je prakticky nemožné a v takomto prípade už nezostáva nič iné ako kontaktovať Apple a požiadať podporu o druhú kartu.

Druhou nevýhodou Apple Card je potom jej výrazná bila farba. Práve podľa nej ju kedykoľvek spoznáte. Táto farba je nanesená špeciálnou technológiou tak aby sa nepoškriabala. Čo ale čert nechcel, príliš to nefunguje a zrnko piesku alebo prachová častica môže na jej bielej stene zanechať nepekný “autogram”. Presne preto si na kartu treba dávať pozor a uchovávať ju len na miestach, kde bude určite v bezpečí. Tu opäť prichádza výrobca luxusného príslušenstva Gray.

Kolekcia Gray Vandium

Dnes budeme hovoriť predovšetkým o luxusnej kolekcii Gray Vandium. Výrobca ju vytvára priamo z titánu, teda z rovnakého materiálu, z akého vznikla Apple Card. Na výber sú tri modely. Ten najzákladnejší sa nazýva Gray Vandium Titanium. Jeho cena je 452€ a v prípade, že si do neho budete priať niečo vygravírovať, narastie na 492€. Tu však naozaj iba začíname.

Púzdro na Apple Card za 1180€? Prečo nie, nikto nechce aby sa mu poškrabala. - svetapple.sk
Takto vyzerá najlacnejší kryt z tejto kolekcie – svetapple.sk

Ak by ste mali záujem o niečo špeciálnejšie, v limitovanej edícii práve vznikol obal Gray Vandium Stealth Titanium v čiernej farbe. Jeho cena začína na 816€ a s gravírovaním vás bude stáť 861€. Firma na svojich stránkach uvádza, že tento obal vznikol iba v limitovanom množstve a to 100 kusov.

Posledným, najšpeciálnejším a najdrahším obalom je Gray Vandium Gold Titanium. Jedná sa prakticky o totožný produkt ako predošlé dva ale povrchovú úpravu tvorí tenká vrstva skutočného zlata. Výrobca tento obal ponúka celosvetovo v limitovanej edícii len 50 kusov. Jeho cena štartuje na poriadne vysokej čiastke. 1180€! S gravírovaním vás vyjde na 1227€. Pozrieť si ho môžete aj na videu nižšie.

Je zábavné sledovať, že niekto si je ochotný kúpiť pre kreditnú kartu, ktorú dostane vrámci služby úplne zadarmo obal v hodnote prevyšujúcej 1000€. Takýto je ale svet. Každému sa predsa páči niečo iné.

Púzdro na Apple Card za 1180€? Prečo nie, nikto nechce aby sa mu poškrabala. - svetapple.sk
Púzdro na Apple Card za 1180€? Prečo nie, nikto nechce aby sa mu poškrabala. – svetapple.sk
ZDROJ9to5mac
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here