Spoločnosť Razer sa postarala o predstavenie naozaj netradičného príslušenstva pre iPhone. Pre všetkých hráčov a vyznavačov mobilnej hernej platformy tu je nový Razer Phone Cooler Chroma. Jedná sa o ventilátor kompatibilný s MagSafe, ktorý je určený na pripevnenie na zadnú stranu iPhonu.

Prečítajte si tiež  Komentár: Je MagSafe Battery Pack od Apple zbytočný produkt?

Cooler Chroma sa bude predávať v dvoch verziách. K dispozícii je model využívajúci technológiu MagSafe pre modely iPhone 12 a 13, a druhá verzia s konštrukciou pre úchyt, ktorá je určená pre telefóny so systémom Android. Druhý spomínaný variant je takisto kompatibilný so staršími modelmi iPhonov, ktoré nedisponujú podporou MagSafe.

Razer uvádza, že Phone Cooler Chroma využíva ventilátor so 7 lopatkami s rýchlosťou až 6400 otáčok za minútu a 30 dB hlukovým profilom pre tichý výkon. K dispozícii je aj pripojenie Bluetooth na nastavenie vlastností ventilátora, no samotný ventilátor nedisponuje batériou, preto je nutné jeho napájanie cez USB-C.

Razer

Podľa spoločnosti Razer má zariadenie poskytovať pokročilú technológiu chladenia na zlepšenie herného výkonu. Konštrukcia ventilátora je vybavená RGB podsvietením, ktoré sa dá meniť a personalizovať. Chladič Razer Phone Cooler Chroma je možné zakúpiť na webovej stránke spoločnosti Razer za 60$.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -