Spoločnosť Razer sa postarala o predstavenie naozaj netradičného príslušenstva pre iPhone. Pre všetkých hráčov a vyznavačov mobilnej hernej platformy tu je nový Razer Phone Cooler Chroma. Jedná sa o ventilátor kompatibilný s MagSafe, ktorý je určený na pripevnenie na zadnú stranu iPhonu.

Prečítajte si tiež  Komentár: Je MagSafe Battery Pack od Apple zbytočný produkt?

Cooler Chroma sa bude predávať v dvoch verziách. K dispozícii je model využívajúci technológiu MagSafe pre modely iPhone 12 a 13, a druhá verzia s konštrukciou pre úchyt, ktorá je určená pre telefóny so systémom Android. Druhý spomínaný variant je takisto kompatibilný so staršími modelmi iPhonov, ktoré nedisponujú podporou MagSafe.

- Reklama -

Razer uvádza, že Phone Cooler Chroma využíva ventilátor so 7 lopatkami s rýchlosťou až 6400 otáčok za minútu a 30 dB hlukovým profilom pre tichý výkon. K dispozícii je aj pripojenie Bluetooth na nastavenie vlastností ventilátora, no samotný ventilátor nedisponuje batériou, preto je nutné jeho napájanie cez USB-C.

Razer

Podľa spoločnosti Razer má zariadenie poskytovať pokročilú technológiu chladenia na zlepšenie herného výkonu. Konštrukcia ventilátora je vybavená RGB podsvietením, ktoré sa dá meniť a personalizovať. Chladič Razer Phone Cooler Chroma je možné zakúpiť na webovej stránke spoločnosti Razer za 60$.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -