Spoločnosť Apple pred pár dňami predstavila externú magnetickú nabíjačku pre iPhone 12 a iPhone 12 Pro, ktorá funguje na princípe systému MagSafe. Zariadenie poskytuje elegantný dizajn a v týchto chvíľach prichádza ku prvým majiteľom.

Na jej plnohodnotnú funkcionalitu nadväzuje aktualizácia operačného systému iOS 14.7, ktorá sa používateľom začala objavovať počas včerajšieho večera. Okrem niekoľkých ikoniek sprístupňuje aj dlho očakávané reverzné nabíjanie.

Jedným z prvých šťastlivcov, ktorí sa ku MagSage Battery Packu dostali je Steven Russell. Ten na sociálnej sieti Twitter zdieľal obrázky, ktoré dokazujú, že externá batéria (alebo nabíjačka) zvládne doplniť energiu akumulátoru v bezdrôtových slúchadlách AirPods.

Ide samozrejme výhradne o verzie s bezdrôtovým nabíjacím puzdrom a fotografiu ako dôkaz si môžete pozrieť pod týmto odstavom.

Steven nám tiež ukázal, ako sa zmenilo nabíjanie s MagSage Battery Packom pred inštaláciou aktualizácie a po nej. Hlavný rozdiel je v zobrazovanej ikone, pričom pred tým ste tu mohli vidieť Lightning kábel a teraz už samotné obrysy dodatočnej batérie.

Dajte nám vedieť do komentára, ako sa vám páči nové príslušenstvo do spoločnosti Apple. Ide podľa vás o lepšie riešenie než predtým?

Prečítajte si tiež  Nedá sa aktualizovať váš iPhone alebo iPad? 8 tipov ako tento problém vyriešiť.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -