Spoločnosť Apple predstavila úplne nový iPhone 14 Pro Max, ktorý má síce podobný dizajn ako predchodca, no v praxi ponúka oveľa sofistikovanejší hardvér. Jeho súčasťou je aj prepojenie so softvérom, v podobe atraktívneho vizuálneho prvku, ktorý označujeme ako Dynamic Island.

A aj keď sa predaj zariadenia oficiálne začína až 16. septembra, vy sa naň vďaka úniku môžete pozrieť už dnes.

Hoci nepoznáme bližšie podrobnosti, na webe sa objavilo video, ktoré zachytáva nový iPhone 14 Pro Max v plnej kráse. Nepochádza však z Apple konferencie, ale naopak od človeka, ktorý sa ku nemu dostal skôr než všetci ostatní. Keďže sa však dátum začiatku predaja blíži, mohlo ísť o kus, ktorý dorazil ku prvým predajcom.

Nová krabica a nádherná Deep Purple 

To, čo si zrejme všimnete ako úplne prvé je krabica, ktorá sa v porovnaní s predchádzajúcou generáciou zásadne zmenila. iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max už nemá čierny box, ale túto farbu vystriedala biela. Aký to malo dôvod Apple na konferencii nevysvetlilo.

Rovnako tak sa môžete pozrieť na to, ako vyzerá nový iPhone 14 Pro Max vo farbe Deep Purple. Tmavá fialová nahradila prevedenie Sierra Blue a má elegantný či dokonca luxusný nádych. Samozrejme, nový variant nie je pre každého, no veríme, že si aj medzi Slovákmi nájde množstvo spokojných majiteľov. Človek, ktorý natočil dnešné video si evidentne veľmi dobre uvedomoval, že zariadenie nemôže aktivovať skôr ako 16. septembra.

Aj preto sa nemôžeme pozrieť na to, ako funguje Dynamic Island či ďalšie funkcie. Ak vás to však zaujíma, zostaňte ešte na niekoľko dní trpezliví. O všetko vás budeme informovať.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  iPhone 14 Pro je vo výhodných zľavách. Jeho nákup sa konečne oplatí
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here