Pokiaľ sa vám zapáčila dnešná pozvánka na konferenciu, môžete si ju nastaviť aj ako pozadie pre váš iPhone, iPad alebo Mac. Dostupná je v dvoch farbách (čierna/biela) a na všetkých zariadeniach. Určite tu nájdete aj to svoje!

Pozadia s tématikou eventu

Na najbližšiu udalosť sa môžete naladiť už dnes. Netrvalo dlho a šikovný dizajnér @AR7 zverejnil tapety pre viaceré zariadenia. Hlavnou tématikou je samozrejme konferencia.

Nachádza sa tu elegantné modré logo štylizované v „jablkových“ tvaroch. Vybrať si môžte svetlý a tak isto tmavý odtieň (podľa toho, čo preferujete). Oba vyzerajú super.

Pre čo najvyššiu kvalitu navštívte zdieľaný Google Disk. V jednotlivých priečinkoch nájdete potrebné rozmery vo vysokom rozlíšení. Na náš redakčný iPhone 11 Pro pasovali tieto tapety ako uliate. Určite ich teda aspoň vyskúšajte. Stojí to za to.

Samotná konferencia sa uskutoční už 15. septembra o 19:00 nášho času. Firma nám ukáže minimálne Apple Watch Series 6, iPad Air 4. generácie, nový 10,2″ iPad a ďalšie (menej dôležité) produkty. Na iPhone 12 si budeme musieť ešte niekoľko týždňov počkať. Ďalší event je naplánovaný na október. Páčia sa vám pozadia?

Prečítajte si tiež  Stiahnite si nové tapety z iPhonu SE 3 na svoj aktuálny model
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.