Len nedávno sme vám priniesli jednoduché pozadie na váš iPhone vo vysokej kvalite, s ktorým si môžete skrášliť pracovnú plochu.

To sme však ešte netušili, že Apple nám už o pár dní oznámi oficiálny dátum konania posledného tohtoročného eventu Unleashed, na ktorom sa ukáže viacero hardvérových noviniek vrátane MacBooku Pro 14″ a 16″ a zrejme aj AirPods 3. generácie.

- Reklama -

Nakoľko sa bude prezentovať hlavne počítač so špičkovým displejom (šepká sa, že prinesie technológiu mini-LED a ProMotion so 120 Hz zobrazovacou frekvenciou), firma k tomu prispôsobila aj pozvánku. Tá sa nesie v tónoch modrej farby a v strede ukrýva samotné logo Apple. Z nášho pohľadu sa na pozadie hodí úplne perfektne!

Pozadia

Známy autor AR7 si dal samozrejme záležať na kompatibilite. Pozadie môžete aplikovať na všetky doterajšie iPhony, pričom nechýba ani najväčšia verzia so 6,7″ displejom. To ocení každý.

Všetky súbory zobrazíte kliknutím na tento odkaz, ktorý vás presmeruje do zdieľaného priečinku v Google Disku. Netradičné umiestnenie súvisí s čo možno najvyššou kvalitou obrázkov, ktoré nie sú nijakým spôsobom komprimované.

Ako stiahnuť pozadie?

  1. Kliknite pravým tlačidlom alebo podržte palec na obrázku, ktorý sa vám páči a otvorte ho v novom tabe.
  2. Kliknite pravým tlačidlom alebo podržte palec na obrázku a následne zvoľte “Uložiť” alebo “Uložiť obrázok ako”.
  3. Pozadie si nastavte prostredníctvom aplikácie Fotky.
  4. Hotovo.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJtwitter
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.