AirPods 3

Apple nám už v najbližších mesiacoch predstaví tretiu generáciu bezdrôtových slúchadiel AirPods s úplne novým dizajnom. Tieto správy podporujú časté úniky, kde sme už videli kompletný dizajn produktu. Dnes sme sa pre zmenu dostali ku zaujímavej infografike, ktorá sa zameriava len na nabíjacie puzdro.

 

V porovnaní s tým, ktoré je k dispozícii pre AirPods druhej generácie môžete vidieť iný spôsob otvárania. Ten už nebude smerovaný vertikálne ale horizontálne, čo je vlastne rovnaké riešenie ako pri AirPods Pro. Hlavný rozdiel tu zohrá šírka, kde má pôsobiť lacnejší model o niečo kompaktnejšie.

- Reklama -

Nabíjacie puzdro dostane pravdepodobne podobný pánt ako jeho predošlá generácia a tešiť sa môžeme aj na LED indikátor v prednej časti či prítomnosť bezdrôtového nabíjania. Pochybujeme, že Apple bude predávať AirPods 3 bez neho, no nie je to vylúčené.

Batéria by mala vydržať pri samotných slúchadlách cca 5 hodín a v rámci krabičky cca 24 hodín. Aj keď bude akumulátor pravdepodobne menší než pri AirPods Pro, výhodu má predstavovať absencia aktívnej redukcie šumu (ktorá zvykne spotrebovať nejaké to percento).

V súčasnosti ešte nie je jasné, kedy sa dočkáme AirPods 3, no špekuluje sa nad marcovým alebo májovým predstavením. Nechajme sa prekvapiť. Napíšte nám do komentára, či sa už na tieto slúchadlá tešíte.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.