Nielen spoločnosť Apple predstavuje rok čo rok svoje vlajkové lode. Podobne je na tom aj konkurencia a hlavne tá od Samsungu. Juhokórejský výrobca sa snaží na rôznych trhoch aspoň čiastočne dobehnúť iPhone (v danej kategórii smartfónov) a v porovnaní s ostatnými výrobcami Androidov sa mu to do istej miery darí.

Samozrejme, vlajková loď od Samsungu sa predajmi ani len nedoťahuje na Apple avšak tento výrobca produkuje obrovské portfólio zariadení v oveľa nižších cenových reláciách, pomocou ktorých iPhone v hrubých číslach bez problémov predbehne.

- Reklama -

Každopádne, zatiaľ čo v januári debutoval vydarený Samsung Galaxy S21, už o pár mesiacov, začiatkom roka 2022 uvidíme nástupcu s označením Galaxy S22.

Tento smartfón by mal po vizuálnej stránke pripomínať predchodcu no aj tak prinesie viacero optických či technických vylepšení, ktoré môžu zaujať súčasných majiteľov.

Čo nové prinesie Samsung Galaxy S22 (2022)

Spomenúť môžeme napríklad jemne prepracované fotoaparáty, prítomnosť stylusu S Pen priamo v tele zariadenia, procesor Exynos 2200 či grafický čip AMD Radeon Mobile GPU a mnoho ďalšieho.

Konkrétne vylepšenia sa budú líšiť v závislosti od toho, ktorý model zo série S22 si napokon vyberiete.

No a ak sa chcete pozrieť na to, ako bude vyzerať štandardný Samsung Galaxy S22, šikovný 3D dizajnér Snoreyn vytvoril vynikajúce rendery v halloweenskom motíve v spolupráci si internetovou stránkou letsgodigital.

Pozrite si ich a napíšte nám do komentára, či sa vám dizajnový smer Samsungu páči alebo nie. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a reakcie.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJletsgodigital
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.