Spoločnosť Apple predstavila minulý týždeň dva nové remienky pre Apple Watch – Pride Edition Braided Solo Loop a Pride Edition Nike Sport Loop. Oba sú už dostupné na internetových stránkach alebo v kamenných predajniach Apple Store.

- Reklama -

Redakcia 9to5mac vyskúšala nový pletený remienok, zo spomínanej Pride kolekcie na vlastnej „koži“ a jej reakcia je viac než pozitívna. Ide o prvý remienok, ktorý je prepletený viacerými farbami, pričom každá z nich reprezentuje inú časť z LGBTQ + komunity.

Pozrite sa, ako vyzerá v spojení s „Pride Woven“ ciferníkom.

Cena za Pride Edition Braided Solo Loop je rovnaká, ako za obyčajný jednofarebný Braided Solo Loop – 99$. V skutočnosti je teda 2x drahší, ako štandardné športové remienky a predchádzajúce Pride remienky.

Spoločnosť Apple si pre majiteľov Apple Watch pripravila aj malé prekvapenie. Na obale Pride Edition remienkov nájdete kód (app clip code), ktorý vám po naskenovaní automaticky nastaví taký ciferník, ktorý je pre daný remienok určený. Ušetríte si tak čas pri hľadaní.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJ9to5mac
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.