Ako iste viete, spoločnosť Apple predstavila okrem Apple Watch Series 6 a Apple Watch SE aj nový remienok Solo Loop. Zaobstarať si ho môžete pre všetky modely hodiniek od Series 4 vyššie. Je unikátny, nakoľko má jednotnú veľkosť. Na Slovensku ho síce nekúpite, no pokiaľ sa ocitnete v zahraničí, takýmto spôsobom si vyberiete správny rozmer.

Apple vyriešilo problém so Solo Loop elegantným spôsobom.

Potencionálny zákazník má na výber niekoľko veľkosti, materiálov a takisto farieb. Ako si však vybrať prevedenie, ktoré najlepšie sedí na ruke? Cez internet iba ťažko.

K nákupu Solo Loop bude najvhodnejšie navštíviť originálny Apple Store. Špecializovaný personál vám ochotne pomôže s nákupom. Ako ale zistíte, ktorá veľkosť je pre vás tá ideálna? Kompetentní na to mysleli.

V pobočkách technologického giganta sa nachádza jednorázová mierka, ktorú si pretiahnete okolo zápästia a behom niekoľkých sekúnd ukáže potrebné číslo.

Nebola by za tým žiadna „senzácia“, keby sa aj s týmto „papierikom“ nevyhral dizajnérsky tím spoločnosti Apple. Podobne tomu bolo pri nedávno zverejnených fotografiách rúšok. Elegantné balenie je označené ako „Apple Watch Sizing Guide“.

Spôsob použitia vám prezradí jednoduchý obrázkový návod na vrchnej strane. V prípade, že sa vyberiete do zahraničia a budete chcieť Solo Loop, určite si vypýtajte túto bezplatnú pomôcku.

Remienok za 50-100€ by mal sedieť na ruke úplne dokonalo. V opačnom prípade stráca jeho nákup zmysel. Do komentára nám napíšte, či vám chýba v slovenskej ponuke alebo vás vôbec nezaujal.

zdroj

Prečítajte si tiež  Apple oslavuje Mesiac černošskej histórie s novým remienkom Braided Solo Loop pre Apple Watch
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.