Hoci sa mnohí smiali tomu, že spoločnosť Apple pridala do najnovšieho MacBooku Pro 14″ a 16″ aj výrez pre prednú Face Time kameru (a ďalšie senzory), dnes ho už všetci používatelia považujú za samozrejmosť a pravdepodobne len veľmi malému percentu z nich prekáža.

Pokiaľ zháňate darček na poslednú chvíľu, vyskúšajte Innocent Store. So zľavovým kódom SVETAPPLE10 získate 10 % zľavu na celý nákup. 

Prečo si tak nespríjemniť deň vtipnou aplikáciu, ktorá dokáže notch vyzdobiť či dokonca doň pridať elegantné animácie? Týmto smerom sa vybrali vývojári zo spoločnosti The Iconfactory a vytvorili apku „Notchmeister“, ktorú by mal vyskúšať každý majiteľ tohto zariadenia.

Čo dokáže Notchmeister?

V princípe nič dôležité, čo by akýmkoľvek spôsobom zvýšilo vašu produktivitu alebo zjednodušilo pracovné prostredie macOS. Berte to len ako vtip alebo zábavný spôsob, pomocou ktorého môžete vylepšiť svoj výrez.

Prečítajte si tiež  Zháňate darčeky na poslednú chvíľu? Tu je pár "Apple tipov" za dobrú cenu + 10 % zľava s našim kódom

Bezplatná aplikácia totiž ponúka hneď niekoľko efektov, ktoré sa dajú aplikovať do tejto oblasti, vrátane slávnostných sviatočných svetiel visiacich z výrezu, vyskakovacej obrazovky radaru alebo žiarivého efektu, ktorý sleduje váš kurzor vo chvíli, keď sa pohybuje v priestore výrezu.

A ako sme už naznačili, táto aplikácie síce nič „extra“ nedokáže, no na internetovom obchode Mac App Store ju stiahnete úplne zadarmo. Bola by teda škoda nevyskúšať si ju a nepohrať sa so všetkými funkciami, ktoré ponúka.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach, kde nás sleduje dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.