Len nedávno sme vám priniesli zoznam najlepších komédií a hororov, ktoré nájdete na Netflixe. Ďalej pokračujeme výberom najlepších akčných filmov. Ešte predtým, ako sa do toho pustíte, upozorňujeme, že sa nejedná o rebríček a poradie je čisto náhodné. Poďme na to.

Lucy

Lucy sa nechcene zapletie do obchodu s drogami, ktorý má pod palcom mocný pán Jang. Za úlohu dostane prepašovať extrémne silnú syntetickú drogu do Európy. Má to však jeden háčik. Balíček s drogou má zašitý v bruchu a je len otázka času, kedy sa jej začne vstrebávať do tela.

Hrajú: Scarlett Johanson, Morgan Freeman, Min-sik Choi

Zmrtvýchvstanie (The Revenant)

Skúsený lovec Hugh Glass je spolu so svojim synom na výprave s lovcami kožušín. Uprostred hlbokých lesov čelia divokým zvieratám, nečakaným útokom indiánskych kmeňov a nástrahám nezmapovanej krajiny. Film sa odohráva v roku 1823 v Južnej Dakote.

Hrajú: Leonardo DiCaprio, Tom Hardy, Domhnall Gleeson

Venom

Novinár Eddie Brock sa stáva hostiteľom mimozemského symbionta Venoma. Rýchlo zisťuje, že disponuje novými superschopnosťami a má možnosť robiť čokoľvek sa mu zachce. Venom je jedna z najlepších a najkomplexnejších komiksových postáv spoločnosti Marvel.

Hrajú: Tom Hardy, Michelle Williams, Riz Ahmed

Ostreľovač (Shooter)

Špičkový armádny prieskumník a ostreľovač, Bob Lee Swagger, sa stal obeťou podrazu organizovaného vyššími miestami. Z hrdinu sa tak stala hlavná postava novinových titulkov, v ktorých je označovaný za osamelého zabijaka. Musí zúžitkovať všetky svoje schopnosti, aby v tejto vopred prehranej hre prežil a zvíťazil.

Hrajú: Mark Wahlberg, Kate Mara, Michael Pena  

Shaft

Bývalý newyorský detektív John Shaft pracuje na voľnej nohe ako súkromný vyšetrovateľ. Jedného dňa ho vyhľadá jeho syn John „JJ“ Junior, ktorého videl naposledy ako malé bábätko. Obracia sa na neho s prosbou o vyšetrenie záhadnej smrti jeho najlepšieho kamaráta.

Hrajú: Samuel L. Jackson, Jessie T. Usher, Regina Hall

Jumanji: Vitajte v džungli (Jumanji: Welcome to the Jungle)

Štvorica spolužiakov objaví starú hernú konzolu s hrou, o ktorej nikdy predtým nepočuli. Hra zvaná Jumanji ich doslova vtiahne do džungle a čoskoro zisťujú, že sa nejedná o obyčajnú hrú. Aby sa mohli vrátiť do skutočného sveta, musia sa vydať na najnebezpečnejšie dobrodružstvo ich života, inak v hre uviaznu naveky.

Hrajú: Dwayne Johnson, Karen Gillan, Jack Black 

Mizeráci II (Bad Boys II)

Mike Lowrey a Marcus Burnett pracujú ako detektívovia na oddelení narkotík v Miami. Obaja sú pridelení k zásahovej jednotke, ktorá má za úlohu zastaviť import extázy do mesta. Všetko sa však skomplikuje, keď sa do vyšetrovania pripletie Marcusova sestra Syd.

Prečítajte si tiež  Apple konferencia WWDC 2022 práve začala!

Hrajú: Martin Lawrence, Will Smith, Jordi Molla 

Trojitá hranica (Triple Frontier)

Pätica bývalých členov špeciálnych jednotiek Delta Force sa spolu pokúsi okradnúť kolumbijského narkobaróna Lorea. Svojou akciou však spustia sled nečakaných udalostí, ktoré budú mať hrozné následky. Ich priateľstvo sa vystaví ťažkej životnej skúške.

Hrajú: Ben Affleck, Oscar Isaac, Charlie Hunnam

Nevedomie (Oblivion)

Pred 60 rokmi zničili mimozemšťania Mesiac a následne napadli Zem. Ľudstvo vojnu vyhralo, ale väčšina planéty ostala neobývateľná a všetci boli evakuovaní. Film sleduje príbeh Jacka Harpera, ktorý bol poslaný späť na Zem ako údržbár dronov, používaných v boji proti pozostatku mimozemšťanov.

Hrajú: Tom Cruise, Morgan Freeman, Olga Kurylenko 

Spider-Man: Homecoming

Peter Parker alias Spider-Man sa začína lepšie spoznávať so svojou superhrdinskou pavúčou identitou. Nadšený zo svojich zážitkov s Avengers sa vracia domov, kde je pod dohľadom nového učiteľa Tonyho Starka. Zároveň sa snaží vrátiť k bežnému životu, no zisťuje, že to nebude také jednoduché.

Hrajú: Tom Holland, Michael Keaton, Robert Downey Jr.  

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.