Nové MacBooky Pro 2016 s OLED Touch Barom vo vrchnej časti klávesnice prišli len pred pár týždňami a dnes sú to produkty, ktoré sú terčom či už pozitívnych ohlasov, alebo aj negatívnej kritiky, kvôli údajne slabej batérii. Nech už je to akokoľvek, zabudnime na to a poďme sa pozrieť na dobrý spôsob, ako sa dá s novým MacBookom zabaviť.

Touch Bar Piano, geniálna zbytočnosť!

Touch Bar je veľmi nápomocná vec, ktorá ti môže na tvojom MacBook Pro veľmi milo spríjemniť život. Ovládanie je doslova radosť, dotyk aj reakcie sú fantastické a vyobrazenie skoro dokonalé, nakoľko tento OLED pásik disponuje Retina rozlíšením. Povedzme si na rovinu, že Touch Bar nebude asi nikto používať týmto spôsobom, respektíve, nikto na ňom nebude hrať hry a rovnako tak ho nikto nebude používať ani ako klavír.

- Reklama -

Na druhú stranu však ide presne o niečo, čo sa bude dať využiť na podobné hlúposti. Hoci ťa pravdepodobne potešiť len raz, či dva krát na pár minút. Dnes ti jednoduché video bude demonštrovať to, ako sa dá na OLED pásiku hrať na klavíri. Všetko je to samozrejme len taká skúška, “srandička”, ktorú asi nikto nebude používať. Ak si ju ale nainštaluješ, aspoň raz sa s ňou zahráš a o to presne ide. Táto aplikácia alebo skôr prídavok do tvojho Touch Baru nemá žiadne praktické využitie. Napriek tomu je ale dokonalý!

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here