Inteligentné hodinky Apple Watch vynikajú nielen nástrojmi určenými pre zvýšenie produktivity, či funkciami pre sledovanie zdravotných funkcií. Jednou z najsilnejších stránok Apple Watch je asistencia pri tréningoch a fitness možnosti, ktoré dokážu motivovať nejedného užívateľa k lepším športovým výsledkom.

Apple preto niekoľkokrát do roka sprístupňuje rôzne výzvy spojené s aplikáciou Aktivity v hodinkách, vďaka ktorým nadobudnete nielen motiváciu k cvičeniu, ale aj limitované virtuálne odznaky. Výzvy, ktoré figurujú v knižnici Aktivity hodiniek nám v limitovanej edícii sprístupnili napríklad výzvu za Medzinárodný deň životného prostredia, výzvu k jednote, Medzinárodnému dňu žien a mnoho ďalších.

- Reklama -

Už o pár dní sa preto môžeme tešiť na najbližšiu výzvu, ktorá sa ponesie v duchu osláv Národných parkovChallenge bude sprístupnený počas 28. augusta, podobne ako tomu bolo po uplynulé roky.

Ako sa zapojiť do výzvy v Apple Watch? 

Na splnenie výzvy a odomknutie limitovaného ocenenia bude stačiť, ak v spomínaný dátum absolvujete prechádzku, beh alebo cvičenie pre vozíčkarov o dĺžke aspoň jednej míle, čo predstavuje 1,6 km.

Okrem špeciálneho odznaku pre hodinky Apple Watch, sa užívatelia dočkajú aj animovanej nálepky, ktorú je možné využiť pre správy v iMessage. Ak si chcete pozrieť vaše doterajšie úspechy a odznaky získané za tréning na hodinkách, otvorte aplikáciu Aktivita a prejdite do podsekcie Ocenenia. Okrem špeciálnych výziev tu nájdete všetky doposiaľ odomknuté úspechy za absolvované tréningy a rekordy v cvičení.

Apple Watch National Parks

Ako ste na tom vy a tréningy s inteligentnými hodinkami? Využívate Apple Watch pri cvičení a sledujete svoj progres, alebo ich používate primárne ako predĺženú ruku vášho iPhonu? Podeľte sa s nami o vaše skúsenosti v sekcii komentárov.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -