Spoločnosť Apple nám už na budúci mesiac predstaví úplne nové inteligentné hodinky, ktoré sa konečne nezmenia len po technickej ale aj vizuálnej stránke.

Podľa viacerých únikov by sme sa mali dočkať hranatých tvarov, ktoré budú pochádzať ako inšpirácia z iPhonu 12. Vo výsledku tak pôjde o najväčšiu dizajnovú zmenu od predstavenia prvej generácie Apple Watch v roku 2014.

- Reklama -

Aby toho nebolo málo, príjemným prekvapením môžu byť aj nové farebné prevedenia, pretože už Apple Watch Series 6 sa ukázali vo výrazne modrej a červenej farbe. V kuloároch sa šepká najmä o fialovej či ružovej, pretože oba tieto odtiene sú na produktoch od Apple dlhodobo populárne.

Hardvérové zmeny v Apple Watch Series 7 

Vo vnútri Apple Warch Series 7 nájdeme výkonnejší procesor či väčší akumulátor a pravdepodobne aj ďalší zdravotnícky senzor, ktorý zatiaľ nebol bližšie špecifikovaný.

Prečítajte si tiež  Apple Watch Series 7 môžu merať hladinu cukru v krvi. Apple to nepriamo naznačilo

Samozrejmosťou zostane Always-on displej, no po novom už nebude mať zaoblené hrany, čím by sa teoreticky mohla zvýšiť jeho odolnosť pri nárazoch o stenu, zárubňu a podobne.

Pozrite si video nižšie a dajte nám vedieť do komentára, ako sa vám tento koncept zapáčil. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a reakcie.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.