Jeseň sa neodvratne blíži a s ňou aj spustenie oficiálnych aktualizácií pre systémy iOS, iPadOS a watchOS. Apple neustále pracuje na vylepšeniach a preto tu máme už tretiu beta verziu pre spomínané systémy. Dobrou správou je, že nový softvér poteší každého, kto má problém s úložiskom.

V oficiálnom popise tretej vlny beta verzie Apple tvrdí, že aktualizácie softvérov pre iPhone, iPad a Apple Watch po novom zaberú oveľa menej miesta. Firma sa podľa všetkého postarala o vyriešenie problému s úložiskom, ktorý nedovolil užívateľom stiahnuť novú verziu ak mali málo miesta na zariadení.

- Reklama -

Beta

Updaty sa odteraz dočkajú veľkosti menšej ako je 500 MB, čo by nemalo predstavovať problém ani pre zariadenia s najmenším variantom úložiska. Okrem toho sa samozrejme v update nachádza niekoľko bug fixov a opráv chýb, na ktoré poukázali developeri v predchádzajúcich vlnách.

Vyriešenie problému s úložiskom by sa mal dotknúť hlavne majiteľov Apple Watch Series 3. Práve tretia séria jablkových hodiniek vyniká veľmi malým interným úložiskom a preto môže byť pre užívateľov problém sťahovať nové updaty. Nové beta verzie systémov si môžete stiahnuť na oficiálnej stránke Apple Beta Software Program.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -