O tom, na ktorých zariadeniach budete môcť spustiť iOS 14, watchOS 7 alebo macOS Big Sur už určite viete. Čo však operačný systém pre legendárnu Apple TV? Prečítajte si viac v tomto článku.

Apple TV

Apple TV je možno celkom nenápadný produkt, no poväčšine nechýba v obývačke žiadneho Apple nadšenca. Má svoje výhody a špecifické vlastnosti, kvôli ktorým sa ho stále oplatí zakúpiť. Pôvodne sa jednalo len o “hobby zariadenie”, no popularita neustále rastie a jablková spoločnosť rozširuje jeho schopnosti.

- Reklama -

Aj preto je dobre odpovedať si na otázku, ktoré verzie bude podporovať nový operačný systém tvOS 14. Ten bol predstavený po boku iOS 14, na WWDC 2020. Pokiaľ si chcete prečítať viac o novinkách a vylepšeniach, pozrite sa na tento článok, kde sme sa mu venovali.

Čo sa týka kompatibility, tak tá je presne taká, akú sme očakávali. Niekto sa už síce bál, že ho nenainštalujeme na Apple TV 4. generácie, ktorá má procesor z iPhonu 6 (Apple A8) a bola predstavená ešte v roku 2015, no napokon v zozname nechýba. To je skvelá správa pre všetkých fanúšikov. Ktorý model máte vy?

tvOS 14 a jeho kompatibilita s Apple TV:

  • Apple TV HD (4. generácie)
  • Apple TV 4K (5. generácie)
Údaje ukazujú, že Apple TV je najlepším set-top streamovacím zariadením, aké si môžete kúpiť
tvOS 14 a jeho kompatibilita s Apple TV. Na ktorých verziách bude fungovať?

zdroj

- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here