Aj keď sa tešíme z prítomnosti nových „portrétnych“ ciferníkov, je možné, že Apple pracuje aj na ďalších, pretože v UIKit sekcii pre vývojárov sa objavil „World Timer“ ciferník.

Pozostáva z analógových hodín a mapy sveta, okolo ktorej sa nachádzajú názvy veľkomiest a niekoľkých ďalších elegantných prvkov. To používateľovi umožňuje sledovať aktuálny čas v rôznych časových pásmach.

- Reklama -

Po dizajnovej stránke je ciferník World Timer podobný niektorým špičkovým hodinkám, ktoré ponúkajú funkcionalitu sledovania viacerých časových pásiem. Trochu pripomína aj ciferník GMT z Apple Watch.

Vo watchOS 8 beta ho nenájdete 

Ciferník World Timer sa momentálne nenachádza vo watchOS 8, takže pokiaľ ho Apple nevyradí, mohli by sme sa ho dočkať v neskoršej beta verzii systému.

Taktiež niektoré zahraničné média uvádzajú, že sa Apple skrátka iba pomýlilo a tento dizajn chcelo uviesť spolu s inteligentnými hodinkami Apple Watch Series 7, ktoré budú dostupné už v septembri 2021. Nechajme sa prekvapiť.

Pozrite si elegantný čiernobiely dizajn ciferníka World Timer a napíšte nám do komentára, či sa vám páči alebo nie. Z nášho pohľadu je veľmi atraktívny a už sa nevieme dočkať, kedy si ho vyskúšame na vlastných hodinkách. Môže to trvať týždne, ale aj mesiace.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.