V súvislosti so zajtrajším eventom sa vedú búrlivé diskusie. Väčšina zdrojov je presvedčená, že iPhone 12 ešte neuvidíme. Náznaky jeho predstavenia však prichádzajú od obchodníkov z celého sveta. Výnimkou nie je ani americký Target. Prečítajte si viac.

iPhone 12 už v utorok?

Nad zajtrajšou udalosťou vysí rúško tajomstva. Tie najlepšie informované zdroje hovoria o príchode Apple Watch Series 6 a nových iPadoch. Niektorí obchodníci a tak isto média rátajú aj s iPhonom 12. Ako je to teda naozaj?

- Reklama -

Americky predajca Target pripravil šablónu, ktorá už obsahuje jednotlivé produkty. Postačí tu zmeniť obrázky, text a cenu. Okrem Apple Watch Series 6 je tu aj grafika týkajúca sa iPhonu. O únik sa postarala redakcia magazínu 9to5mac.

Aj keď to možno nepôsobí až tak “dôveryhodne”, treba si uvedomiť, že práve tieto spoločnosti môžu získať informácie ohľadom predaja nových produktov v malom predstihu. Je to preto, aby sa pripravili po marketingovej stránke.

Apple je však veľkým tajnostkárom a toto sa naň nepodobá. iPhone 12 okrem toho mešká, čo sa potvrdilo pri XY únikoch. Zdá sa nám divné, že by sa naň Target pripravoval už teraz.

Špeciálne to platí vo chvíli, keď je začiatok predaja odhadovaný až na druhú polovicu októbra alebo dokonca v novembri.

Samozrejme, že takéto grafiky môžu existovať. To vôbec nespochybňujeme. Ťažko ale povedať, či ich po tejto konferencii (v utorok) niekde uvidíme.

Myslíme si skôr, že Target chce byť pripravený na všetky možné scenáre (a podobnej je to aj u ostatných prípadov).

Je len skutočne malá šanca, že by sme iPhone 12 naozaj videli. Nikdy ale nehovor nikdy. Aký je váš názor? Myslíte, že ho zajtra Apple predstaví? Napíšte nám do komentára.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.