Uzamknutá plocha sa vďaka novej aktualizácii na systém iOS 16 dočkala niekoľko príjemných zmien. Okrem prispôsobenia vizuálu a pridania niekoľkých tapiet naraz, sme sa dočkali aj zobrazenia widgetov. Vďaka novej aplikácii pre iOS 16 je možné otvoriť ľubovoľnú aplikáciu priamo zo zamknutej obrazovky bez toho, aby museli odomykať iPhone.

Prečítajte si tiež  Apple práve vydalo iOS 16: Toto sú všetky novinky a podporované zariadenia

Aplikácia s názvom „Launchify“ umožňuje používateľom nakonfigurovať jeden alebo viac widgetov pre uzamknutú obrazovku iOS 16, ktoré priamo otvoria ľubovoľnú aplikáciu podľa ich výberu. Používatelia si môžu vytvoriť widget, ktorý rýchlo otvorí napríklad Správy, Instagram, Telefón alebo Google Maps.

Hoci iOS 16 obsahuje prepracovanú uzamknutú obrazovku s novými funkciami prispôsobenia, Apple neumožňuje pridať na zamknutú plochu ľubovoľný widget. Vďaka Lanchify ste však pánom svojej plochy vy, čím si môžete zjednodušiť otváranie a prácu s vašimi obľúbenými apkami.

Aplikácia Launchify je dostupná v App Store k dispozícii a to naviac bezplatne. Apka tiež obsahuje predplatné, ktoré umožňuje využívať pokročilejšie funkcie, ako napríklad pridanie viacerých skratiek aplikácií na uzamknutú obrazovku alebo otváranie špecifických príkazov z uzamknutej plochy.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here