Spoločnosť Apple sa predstavením iPhonu 14 Plus zaslúžila o premiešanie kariet v rámci ponuky jablkových telefónov. Hoci analytici nepredpovedajú najväčšiemu základnému modelu žiadny závratný úspech, na prvých testerov zapôsobil vo veľmi pozitívnom duchu. Väčší 6,7″ model je takmer totožný s jeho menším kolegom v podobe iPhonu 14, s výnimkou veľkosti obrazovky a výdrže batérie. Poďme sa spolu pozrieť, ako si vedie v prvých recenziách.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 Plus mal pôvodne dostať iné meno. Spoločnosť Apple sa prekecla na oficiálnej stránke

Vďaka väčšiemu telu a absencii prvkov, ktoré nájdeme iba v modeloch Pro sa v prípade iPhonu 14 Plus uvoľnilo dostatočné miesto pre zväčšenie internej batérie. Vďaka tomuto faktu má iPhone 14 Plus najdlhšiu výdrž batérie zo všetkých iPhonov mimo modelového radu Pro. Podľa recenzií je novinka schopná ponúknuť používateľom viacdňovú výdrž batérie, pričom pri jednom z testovaní zvládol tri dni výdrže na jedno nabitie.

iPhone 14 aj iPhone 14 Plus majú úplne rovnaký systém fotoaparátu, takže recenzie fotoaparátov pre iPhone 14 sa budú vzťahovať aj na iPhone 14 Plus. Podľa očakávania testy tvrdia, že model 14 Plus dobre zvláda fotenie pri slabom osvetlení a naviac s výraznými farbami. Vybrali sme pre Vás niekoľko videí, v ktorých sa známi youtuberi pozreli novému iPhonu 14 Plus podrobnejšie na zub. Čo na tento model hovoríte vy?

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -