Majitelia vozidiel Tesla sa pred pár dňami konečne dočkali podpory hudobnej služby Apple Music. Na túto vychytávku sa bližšie pozrel portál MacRumors v novom videu, v ktorom je vidieť užívateľské rozhranie aplikácie pre infotainment Tesla.

Apple Music je konečne dostupná pre Teslu

Podpora služby Apple Music pre vozidlá Tesla je niečo, na čo majitelia Tesly čakali aj napriek tomu, že integrácia funkcie je v prípade ostatných automobiliek spustená už roky. Dôvod však je veľmi jednoduchý. Spoločnosť vyrábajúca elektromobily doteraz spolupracovala len so streamovacími službami ako Spotify.

Rozhranie aplikácie funguje presne tak, ako by sa dalo čakávať. Služba Apple Music je pre Teslu dostupná v plnom obsahu, takže v nej nájdeme všetky známe ovládacie prvky. Navigačné prostredie je v porovnaní so službou Spotify lepšie a prehľadnejšie. Pridaná bola napríklad možnosť ťuknutia na skladbu aby ste sa dostali na celý album, čo v službe Spotify pre Teslu chýba.

Nájdeme však aj niekoľko nedostatkov, ktoré však nemajú až tak veľký vplyv na používateľský zážitok. Zdá sa, že Lossless a Dolby Atmos nie sú v súčasnosti v Tesle k dispozícii a nie je jasné, či bude táto funkcia povolená neskôr.

Koncept Apple Music v elektromobile Tesla
Zdroj: Gearrice

Ak ste majiteľom vozidla Tesla, na prístup k službe Apple Music budete potrebovať aktualizáciu 2022.44.25 Tesla Holiday Update, ktorá sa zavádzala počas posledného týždňa.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Apple zaplatí Samsungu mastnú pokutu. Dôvodom je iPhone 12 mini a jeho slabé predaje
Môže ťa zaujímať
- Reklama -