Na kauzu s nabíjačkou AirPower si určite všetci veľmi dobre spomínate. Revolučná bezdrôtová nabíjačka, ktorú jablková firma predstavila v roku 2017 spolu s iPhonom X napokon nikdy neuzrela svetlo sveta. V auguste tohoto roku sme mohli byť svedkami nového videa, ktoré znázorňovalo funkčný prototyp tohoto zariadenia. Teraz si vďaka spolupráci kanálov YouTube Apple Demo a Unbox Therapy môžeme pozrieť tento prototyp v akcii.

Zariadenie AirPower bolo navrhnuté tak, aby nabíjalo iPhone, slúchadlá AirPods a hodinky Apple Watch položiť na ľubovoľnej časti nabíjacej plochy. Tento koncept bol možný vďaka množstvu navzájom sa prekrývajúcich cievok (konkrétne 22), ktoré boli rozložené po celej ploche zariadenia.

- Reklama -

Prototyp znázornený vo videu však nie je AirPower v tom pravom zmysle slova. Na demonštráciu nabíjania bol poskytnutý vzácny prototyp AirPower s jednou funkčnou cievkou v pravom dolnom rohu podložky. Spolu s nabíjačkou bol youtuberom zaslaný aj súbor pokynov, ako toto zariadenie používať. Tento krok bol viac než nutný, keďže prototyp má tendenciu sa prehrievať a tak sa na ňom môžete ľahko popáliť.

 

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -