Na kauzu s nabíjačkou AirPower si určite všetci veľmi dobre spomínate. Revolučná bezdrôtová nabíjačka, ktorú jablková firma predstavila v roku 2017 spolu s iPhonom X napokon nikdy neuzrela svetlo sveta. V auguste tohoto roku sme mohli byť svedkami nového videa, ktoré znázorňovalo funkčný prototyp tohoto zariadenia. Teraz si vďaka spolupráci kanálov YouTube Apple Demo a Unbox Therapy môžeme pozrieť tento prototyp v akcii.

Prečítajte si tiež  Video: Pozrite sa na pôvodny prototyp nabíjačky AirPower, ktorá sa nikdy nedostala do predaja

Zariadenie AirPower bolo navrhnuté tak, aby nabíjalo iPhone, slúchadlá AirPods a hodinky Apple Watch položiť na ľubovoľnej časti nabíjacej plochy. Tento koncept bol možný vďaka množstvu navzájom sa prekrývajúcich cievok (konkrétne 22), ktoré boli rozložené po celej ploche zariadenia.

Prototyp znázornený vo videu však nie je AirPower v tom pravom zmysle slova. Na demonštráciu nabíjania bol poskytnutý vzácny prototyp AirPower s jednou funkčnou cievkou v pravom dolnom rohu podložky. Spolu s nabíjačkou bol youtuberom zaslaný aj súbor pokynov, ako toto zariadenie používať. Tento krok bol viac než nutný, keďže prototyp má tendenciu sa prehrievať a tak sa na ňom môžete ľahko popáliť.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -