Staro-nový iPhone sa už nezadržateľne blíži. Dnes nám ukázal jeho dizajn aj výrobca príslušenstva Totallee. Podľa dostupných informácii pozná presné rozmery, čo sa tohto zariadenia týka. Oficiálne spustil aj predobjednávky, v ktorých si môžete jeho nové obaly zakúpiť.

Výrobca krytov Totallee možno ukázal dizajn iPhonu SE 2!

Je už skoro zvykom, že čínsky výrobcovia príslušenstva naznačia to, ako by mohol nový iPhone vyzerať. Nemali by síce oficiálne nič zverejňovať, no napriek tomu to robia a riskujú. Dnes sa spoločnosť Totallee rozhodla ukázať svoje nové obaly, ktoré sú určené pre iPhone SE 2/ 9. Ten síce ešte predstavený nebol, no Apple môže spoločnostiam rozosielať informácie o rozmeroch v predstihu, aby sa stihli na výrobu a predaj pripraviť.

Novú púzdra sú výnimočné tým, že ponúkajú hrúbku iba 0,5 milimetra. Napriek tomu sú vyrobené z odolného materiálu, ktorý dokže zariadenie ochrániť pred škrabancami ale aj pádmi. Na obrázkoch môžeme vidieť umiestnenie zadnej šošovky fotoaparátu s bleskom a mikrofónom. Človek nemusí byť znalec na to, aby videl, že je to úplne rovnaké ako na iPhone 8 či iphone 7. V tomto smere sa teda iPhone SE 2/ 9 pravdepodobne nezmení.

iphone SE 2 totallee
Je to nový iPhone SE 2/ 9 ? – svetapple.sk

Tak isto si na obrázku môžete všimnúť aj umiestnenie loga, ktoré je situované na stred. Je to nový dizajnový jazyk, ktorým sa bude Apple v následujúcom období riadiť. Zvyšok je však totožný s tým, čo už poznáme prakticky od roku 2016/2017 (iPhone 7/8). Ostatne, nič iné sme ani nepredpokladali.

Z prednej strany nás očakáva 4,7″ LCD Retina displej, ktorý už nebude mať 3D Touch a klasický Home Button s technológiou otlačku prsta. Pod kapotou potom nájdeme Apple A13 Bionic, ktorý zabezpečí vysoký výkon a až 3 GB operačnej pamäte RAM.

Hlavnou výhodou tohto modelu bude jeho cena. Za základnú 64 GB verziu by sme mali zaplatiť 399$ (489€). Telefón nebude teda určený len pre tých, ktorí nebudú nároční ale aj pre tých, ktorí chcú začať na platforme iOS ale nechcú hneď platiť cez tisíc eur za vrcholné modely. Telefón začne vo výrobe už približne za týždeň a pol. Do predaja sa potom dostane v polovici marca 2020. Tešíte sa? My veľmi…

iphone se 2 totallee
Výrobca krytov Totallee možno ukázal dizajn iPhonu SE 2!
Prečítajte si tiež  Patent spoločnosti Apple odhaľuje novú generáciu dotykových senzorov. V akých zariadeniach sa objaví?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here