YouTube sa počas uplynulých mesiacov pohrával hneď s niekoľkými funkciami, ktoré majú používateľom priniesť lepší zážitok z pozerania obľúbených videí. Po možnosti obrazu v obraze, ktorá ešte stále nie je dotiahnutá do finálneho štádia sa objavuje ďalšia pútavá novinka. Na YouTube si už čoskoro budeme môcť zoomovať videá počas prehrávania.

Prečítajte si tiež  Prehrávanie videí z YouTube na Apple Watch? S touto apkou je to možné

Funkcia nesie názov „Pinch to zoom“ a momentálne je k dispozícii ako experimentálna funkcia pre predplatiteľov služby YouTube Premium. Ako ste iste uhádli, vďkak tejto funkcii si budeme môcť priblížiť video priamo počas sledovania a to až s 8-násobným zoomom. Nová vychytávka bude k dispozícii do 1. septembra a pravdepodobne sa v neskoršom období stane trvalou súčasťou YouTube.

Ako to však býva zvykom, nič nie je zadarmo. Ak si budete chcieť vyskúšať túto funkciu aj vy, budete si musieť zaplatiť balík YouTube Premium. Je viac než pravdepodobné, že ak táto funkcia opustí štádium testovania, naďalej bude k dispozícii iba pre prémiových predplatiteľov.

YouTube kanál SvetApple na obrazovke iPadu mini 6
Zdroj: SvetApple

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -