Vďaka hodinkám Apple Watch sa množstvo používateľov vo viacerých úkonoch zaobíde aj bez iphonu. Počúvanie hudby či podcastov, posielanie správ alebo prijímanie hovorov cez hodinky sa stalo každodennou rutinou. Niektoré funkcie však na jablkových hodinkách stále chýbajú. Jednou z nich doteraz bolo aj pozeranie videí. Odteraz je to možné vďaka aplikácii WatchTube.

Prečítajte si tiež  Apple chystá extrémne odolné Apple Watch. Firma to naznačila aj vo watchOS 9

Na začiatok treba určite podotknúť, že pozeranie videí z YouTube na miniatúrnom displeji hodiniek nie je nič, čo by niekoho bavilo. Ak si ale nutne potrebujete pozrieť nejaký tutoriál, či pripomenúť si pesničku, táto možnosť sa určite bude hodiť. WatchTube je nová aplikácia, ktorá ako už jej názov napovedá umožňuje sledovať takmer akékoľvek video z YouTube na hodinkách Apple Watch.

Prehrávanie videí na Apple Watch sa stáva realitou

Aplikácia nevyžaduje žiadne zložité nastavenia, dokonca ani proces nastavenia prostredníctvom iPhonu. WatchTube si môžete stiahnuť zadarmo aj vy a čo je najlepšie, okamžite ho začnete využívať aj bez dodatočného párovania.

Rozhranie aplikácie je naozaj jednoduché a minimalistické. Používatelia v aplikácii nájdu štyri rôzne sekcie: Domov, Vyhľadávanie, Knižnica a Nastavenia. Rovnako ako v oficiálnej aplikácii YouTube sa v časti Domov zobrazujú videá, ktoré sú na platforme trendové. Zbytok je viac než intuitívny.

Zdroj: 9to5mac

Vstavané vyhľadávanie je taktiež prispôsobené pre najnovšiu generáciu Apple Watch Series 7, ktoré podporujú klávesnicu na obrazovke. Ak vlastníte jeden zo starších modelov, na vyhľadávanie videí môžete použiť diktovanie a písanie. Rovnako ako skutočný YouTube, aj vyhľadávanie v aplikácii WatchTube zvýrazňuje najlepšie výsledky videí s príslušnými kanálmi.

Ak si chcete WatchTube vyskúšať, je k dispozícii zadarmo v App Store. Apka vyžaduje hodinky Apple Watch so systémom watchOS 6 alebo novším, takže sa ubezpečte, že sú vaše hodinky aktualizované aspoň na túto verziu systému.

‎WatchTube
‎WatchTube
Developer: Hugo Mason
Price: Free
  • ‎WatchTube Screenshot
  • ‎WatchTube Screenshot
  • ‎WatchTube Screenshot
  • ‎WatchTube Screenshot
  • ‎WatchTube Screenshot
  • ‎WatchTube Screenshot
  • ‎WatchTube Screenshot
  • ‎WatchTube Screenshot
  • ‎WatchTube Screenshot

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -