Keď spoločnosť Apple predstavila inteligentné hodinky Apple Watch, ich systém vybavila špeciálnymi výzvami, ktoré motivujú používateľov k pohybu. Výzvy sem pribúdajú v rôznych časových intervaloch a pri rôznych príležitostiach. Ako bonus za ich splnenie môžete získať originálne odznaky, či animované nálepky.

Pokiaľ ste už dlhšie žiadnu výzvu nespĺňali, máme pre vás dobrú správu. Do Apple Watch jedna pribudne už čoskoro, konkrétne 26. augusta 2023. Technologický gigant chce pomocou nej „oslavovať“ existenciu národných parkov. Aj preto sa vás pokúsi motivovať, aby ste sa možno do jedného z nich vybrali a vykonali fyzickú aktivitu.

Pre naplnenie novej výzvy nebude potrebné vykonať nič náročné. Podľa spoločnosti Apple stačí, aby ste sa vybrali na túru, prechádzku, beh, alebo cvičenie na invalidnom vozíku, ktoré by malo trvať minimálne 20 minút. Akonáhle sa vám túto úlohu podarí splniť, dostanete špeciálne ocenenie.

„Poďme von a oslávme národné parky na celom svete. 26. augusta získajte toto ocenenie nahraním cvičenia v trvaní 20 minút alebo viac pomocou akejkoľvek aplikácie, ktorá pridáva cvičenie do aplikácie Zdravie.“ – napísala spoločnosť Apple ku svojej novej výzve.

Tak ako vždy, aj v tomto prípade sa používatelia môžu tešiť po splnení 20 minútového cvičenia na originálne animované nálepky, ktoré potom budú môcť posielať napríklad v aplikácii Správy a nájdete ich pod týmto odstavcom. Tak čo, pôjdete do toho?

Apple výzva Apple Watch národné parky nálepky
Zdroj: Apple
Apple výzva Apple Watch národné parky nálepky
Zdroj: Apple
Apple výzva Apple Watch národné parky nálepky
Zdroj: Apple

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Nová generácia iPadu mini je na ceste. V tomto roku ho však určite nečakajte
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here