Aj keď spoločnosť Apple predstavila v uplynulých mesiacoch veľmi zaujímavé produkty, komunita je zvedavá hlavne na špeciálnu leštiacu handričku na displej s logom nahryznutého jablka, ktorá sa aktuálne predáva za 25,00 €.

Prečítajte si tiež  Toto je najpravdepodobnejší scenár ako to bude s iPhonom SE 3. generácie

Toto drobné príslušenstvo vstúpilo do predaja len začiatkom týždňa a hoci by ste povedali, že ho ľudia kvôli absurdne vysokej cene budú ignorovať, opak sa stal pravdou.

Handra na displej vyrobená z mikrovlákien sa vypredala už v priebehu niekoľkých hodín a v súčasnosti sa čaká na jej dodanie 10-12 týždňov! To je skoro neuveriteľné.

Handrička skrýva prekvapenie 

iFixit preto tento produkt získal a rozhodol sa naň pozrieť do najväčších detailov. V priebehu svojho sledovania zistil, že handrička je v skutočnosti zlepená z dvoch vrstiev.

Ak ich od seba oddelíte, získate hneď dve handričky a to sa za cenu 25,00 € už celkom oplatí, alebo nie?

„Pod mikroskopom ožíva prémiová kvalita leštiacej utierky od Apple. Naľavo môžete vidieť obyčajnú čistiacu handričku s „nudným“ dizajnom, zatiaľ čo napravo sa nachádzajú zložito spletené miniatúrne vlákna, aby sa stali nielen skvelým nástrojom na čistenie ale aj predmetom krásy výrobku od Apple.“ – iFixit.

Inižnieri z iFixitu si neodpustili ani vtipnú poznámku na opraviteľnosť produktu, ktorú uvádzajú pri každom testovanom telefóne, tablete alebo počítači.

Leštiaca handrička na displej získala očakávané skóre 0 bodov z 10. Ak ju teda rozstríhate alebo inak závažne poškodíte, budete si musieť kúpiť novú.

Napíšte nám do komentára, či by ste si boli ochotní kúpiť toto príslušenstvo.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJifixit
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.