Čas letí ako voda a aj keď sa to mnohým z vás možno nebude zdať, GTA V má už o pár mesiacov svoje desiate výročie od vydania. Hra vyšla pôvodne na herné konzoly PlayStation 3 a Xbox 360, pričom neskôr ich doplnili ďalšie next-gen konzoly vrátane podpory pre PC. A aj keď dnes všetci netrpezlivo čakáme na príchod GTA 6, šikovný tvorca ukázal, že aj zo starej hry sa dá vytiahnuť nádherná grafika.

YouTube kanál Digital Dreams zdieľal video, v ktorom sa môžete pozrieť na desaťročné GTA V vo fotorealistickej 8K kvalite. Dopomáha tomu Ray Tracing a módy QuantV, 5Real či WLS, pričom ich kombinácia je v otvorenom svete od Rockstar Games skoro neuveriteľná.

Pochopiteľne, keď sa zameriame na detaily, na GTA V sa už podpísal silný zub času. Módy však dokázali túto hru oživiť a navnadiť nás na to, čo prinesie nástupca s označením GTA 6.

Podľa doterajších únikov by sme sa mali dočkať neuveriteľne masívneho herného titulu, na ktorého plné dokončenie bude potrebných viac ako 500 hodín času!

Len pre porovnanie, pri GTA 5 bolo možné celú hru prejsť už za cca 31 – 33 hodín v závislosti od platformy. V tomto smere teda môžeme očakávať poriadnu porciu zábavy.

Rovnako tak sa môžeme tešiť na viaceré mestá a obrovskú mapu, ktorá niekoľkonásobne prekoná to, na čo sme boli zvyknutí pri súčasnej generácii hry. Pozrite si video pod týmto odstavcom a dajte nám vedieť do komentára, ako na vás pôsobí GTA V vo fotorealistickej grafike. My musíme dať jednoznačne palec hore ?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple predstavilo revolučný CarPlay. Týmto nám pri predstavovaní iOS 16 vyrazilo dych!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -