Najväčšia streamovacia služba Netflix dnes pridala do svojho portfólia štyri zaujímavé novinky, ktoré jednoznačne stoja za vašu pozornosť. Či už ste jej predplatiteľmi alebo nie (ceny predplatného nájdete tu), niektoré z nasledujúcich noviniek vás zaručene môžu zaujať.

A ak si chcete pozrieť niečo čerstvé, čo bolo na Netflix pridané v roku 2024, odporúčame vám náš článok z januára, v ktorom sme opisovali 10 zaujímavých noviniek na Netflixe. Hoci je pravda, že mnoho ľudí nevie, čo si má večer pozrieť, v skutočnosti je tu výber naozaj bohatý. Tak poďme na to.

1. Únos letu 601

Po únose lietadla musia dve letušky prekabátiť útočníkov počas intenzívneho vyjednávania vo vzduchu aj na zemi. Ide o seriál pochádzajúci z Kolumbie, ktorého celková dĺžka je v rámci šiestich epizód 5 hodín a 15 minút.

2. Antracit 

Pátranie po zmiznutom novinárovi zavedie jeho dcéru do malého mestečka v horách. Po rokoch sa otvorí nevyriešený prípad okolo záhadného kultu a násilnej smrti. V tomto prípade ide o seriál pochádzajúci z Francúzska.

Jeho dĺžka je necelých 5 hodín a rozložený je do šiestich samostatných častí. Ak máte radi kriminálne thrillery, v tejto snímke si zaručene prídete na svoje.

3. Odemčeno: Vězeňský experiment

Reality šou z väznice v Arkansase v USA, kde prebieha radikálny sociálny experiment. Tamojší šerif sa rozhodol dať väzňom veľkú zodpovednosť. Vy môžete sledovať čo sa presne stane. Tento experiment bol natočený celkovo na osem samostatných častí. Veríme, že mnoho z vás zaujme.

4. Co má Jennifer na svědomí

Jennifer Panová zavolá na tiesňovú linku 911 a oznámi, že jej rodičia boli zastrelení. Vyšetrovanie sa však čoskoro začne týkať len jej. Tento dokumentárny kriminálny film nadväzuje na skutočnú udalosť z roku 2010, ktorej stredobodom sa stala vtedy len 24-ročná Jennifer Pan.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1000 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Netflix a Spotify spájajú sily a bojujú proti Apple službám novou funkciou
Môže ťa zaujímať
- Reklama -