V dnešnom článku vám opäť prinášame zopár aplikácii, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1. Whiteboard

A opäť tu máme jednu z mnohých aplikácií, určených pre ľudí, ktorí si radi kreslia a ak aj vy patríte medzi nich, určite si stiahnite túto aplikáciu. Táto aplikácia umožňuje vytvárať ľubovoľné kresby, ktoré si následne môžete uploadnúť na svoj Facebook či Twitter alebo uložiť do vášho Apple zariadenia.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Whiteboard: Collaborative Drawing – GreenGar Studios

Pôvodná cena: 4,99$

2. Peel Browser

Pred časom sme vám v našom rebríčku priniesli aplikáciu, ktorá slúžila ako internetový browser. Dnes tu máme opäť jednu podobnú. Aplikácia, ktorá by dokázala zastúpiť Chrome či Safari je dnes zdarma.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Peel Browser – Joseph Do

Pôvodná cena: 0,99$

3. iColorama

Opäť tu máme pre vás jednu super fotoaplikáciu.  iColorama je fotoaplikácia, ktorá vám umožní upravovať si svoje fotografie. Pomocou tejto aplikácie budete môcť do svojich fotiek vkladať rôzne zaujímavé filtre a robiť pokročilé úpravy.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: iColorama – Image Editor and Brushes Painter – Enrique Garcia

Pôvodná cena: 2,99$

4. Camera Glow

Dnes sa v našom rebríčku umiestnili rovno dve fotoaplikácie. Zaujímavá fotoaplikácia, ktorá vám umožní robiť zaujímavé úpravy fotografií. Vďaka nej si budete môcť do vašich snímkov kresliť či vkladať do nich rôzne texty presne podľa chuti. Následne vaše fotky môžte zdielať na rôznych sociálnych sieťach.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Camera Glow – eyad ayesh

Pôvodná cena: 0,99$

5. Extreme Lists

Aplikácia Extreme Lists umožňuje premeniť váš iPhone či iPad na naozaj pekne nadizajnovaný zápisník. Tento zápisník môžete následne používať na všetko, čo budete chcieť.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Extreme Lists ( Grocery, Shopping, Todo Lists) – Birdsoft LLC

Pôvodná cena: 0,99$

Prečítajte si tiež  iPhone 13 mini kúpite v zľave. Vyskúšajte ho, kým sa ešte dá. Podobný smartfón už Apple nevyrobí
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.