Na internete sa vcelku dosť diskutuje o tom, že remaster GTA: Trilogy bol jedným zlým vtipom za 60 €, ktorý možno radšej ani nemal vzniknúť. Vývojári mu totiž nevenovali dosť pozornosti a hráči po celom svete to okamžite pocítili.

Štúdio Rockstar Games sa medzičasom ospravedlnilo za tento prešľap a všetkým fanúšikom oznámilo, že popracuje na zdokonalení chýb a nedostatkov prostredníctvom postupných aktualizácii.

Ako by to ale dopadlo, keby sa vývojári zamerali na GTA trilogy a prepracovali by ju do herného sveta spolu s fyzikou, ktorú poznáme z GTA V?

Instagram BannerNakoľko táto hra vyšla ešte v roku 2013, na dnešné pomery by už nemusela byť taká hardvérovo náročná. Na strane druhej by ale poskytla dostatočne kvalitnú grafiku a taktiež skvelé herné zážitky.

Fanúšik zakomponoval GTA San Andreas do GTA V a výsledok je lepší ako remaster 

Vďaka YouTube kanálu INTER si teraz vieme predstaviť, ako by to mohlo vyzerať. Autor totiž zakomponoval herný svet z GTA San Andreas do GTA V a výsledok je fantastický.

Samozrejme, že sa tu hneď objavili chyby a nedostatky no netreba zabúdať, že na tomto projekte pracoval jeden fanúšik a nie celé herné štúdio.

Prečítajte si tiež  Ako bude vyzerať GTA Trilogy na iOS alebo Androide? Pravdepodobne takto

Pravdepodobne mu pri práci pomohli aj rôzne grafické módy, ktoré celú hru ešte vylepšili a navodili v nej atmosféru, akú sme pociťovali v roku 2004 pri originálnom GTA San Andreas na našich počítačoch.

Pozrite si video nižšie a dajte nám vedieť do komentára, či by ste boli s takýmto remastrom spokojní. My v redakcii teda určite áno…

Môže ťa zaujímať
- Reklama -