Vývojári z Rockstar Games zverejnili na svojej oficiálnej internetovej stránke stanovisko ku trojici remastrovaných hier prezývaných ako GTA: Trilogy. Aj keď to mal byť návrat roka, ten sa veľmi rýchlo premenil na totálnu frašku. A presne preto sa všetkým fanúšikom ospravedlňujú.

Hoci prepracovaná trilógia zďaleka nesplnila očakávania hernej komunity, kompetentní sa nevzdávajú a rozhodli sa „zamakať“ na náprave. Veria totiž, že v trilógii je stále veľký potenciál.

- Reklama -

V súčasnosti už tvrdo pracujú na oprave chýb a zdokonalení vynovených titulov, ktoré budú postupne aktualizované. Prvý update by mal byť na všetky platformy dostupný už v priebehu niekoľkých dní. Konkrétny dátum ale zatiaľ zverejnený nebol.

Instagram BannerRockstar Games vrátilo do obchodu pôvodne verzie všetkých troch hier

Aby sa situácia aspoň čiastočne upokojila, štúdio Rockstar Games prisľúbilo všetkým hráčom, že si budú môcť stiahnuť pôvodné verzie hier, ktoré sa vrátia do obchodov v priebehu najbližších hodín. Menovite ide o GTA III, GTA: Vice City a GTA: San Andreas.

Pokiaľ ste si navyše GTA: Trilogy zakúpili cez PC, do 30. júna 2022 budete môcť získať všetky tri hry v pôvodných verziách úplne bezplatne. Majitelia herných konzol majú však zrejme smolu.

Nám v redakcii neostáva nič iné ako dúfať, že sa všetko dostane späť do starých koľají a remastrer GTA Trilogy splní štandardy herného štúdia, ktoré je vo svete preslávené tými najúspešnejšími titulmi 21. storočia.

Dajte nám vedieť do komentára, čo si o tomto prístupe myslíte vy. Budeme radi za všetky vaše postrehy a reakcie.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.