Spoločnosť Meta čelila v uplynulých mesiacoch celej sérii problémov, ktoré sa týkali jej sociálnych sietí. Prakticky každý mesiac sa stretneme s výpadkom alebo chybami služieb, ktoré ľuďom komplikujú ich používanie.

Naposledy to bolo 4. decembra, keď nefungoval Facebook, Messegner, WhatsApp a ani Instagram. Zdá sa však, že dnes ľudia na Slovensku (ale aj v iných častiach sveta) pociťovali niečo podobné. Týkalo sa to však hlavne Messengera.

- Reklama -

Približne o piatej hodine poobede začali na downdetector pribúdať sťažnosti od Slovákov, ktorým nefungovala chatovacia aplikácia. Najčastejšie sa sťažovali na nemožnosť prijímať a odosielať správy, pričom mi v redakcii sme zaznamenali, že niektoré správy prichádzali s viac-minútovým omeškaním.

Dobrou správou ale je, že situácia sa približne o 18:00 hodine už začala upokojovať. Dúfajme, že sa to nezmení.

Prečítajte si tiež  Ako je možné, že iPhone vydrží tak dlho s 1 % batérie? Poznáme odpoveď

A ak máte problémy a neviete sa ich zbaviť, v podstate vám poradíme tak ako vždy. Zachovajte chladnú hlavu a použite alternatívu v podobe služieb iMessageViber alebo Telegram. Všetky sú bezplatné a pri všetkých platí jedno – že ich nevlastní spoločnosť Meta.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach, kde nás sleduje dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.